Menu

Jakie polecacie przedszkole w Rzeszowie?

Hej dziewczyny. Czy jest tu jakieś mamy których dzieciaczki chodzą do przedszkoli w Rzeszowie? Ja planuję posłać synka do Pałacyku Malucha? Macie jakieś opinie o tym przedszkolu? Słyszałam, że są tam świetne warunki, bo ten sam oddział funkcjonuje w Tarnowie.

Elissa
 521  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Opieka nad dzieckiem przedszkole

Odpowiedzi

goskapolak
Też słyszałam dużo dobrego o tym przedszkolu.Ale nie znam bliżej nikogo kto miałby tam dziecko.Z mojego terenu polecam dziewiatke na podwisloczu
inviolable
Dostałam ulotkę tego Pałacyku - wydaje się bardzo dobre. Muszę się jeszcze wybrać do środka budynku. Mój Kamilek dopiero w październiku mógłby iść do przedszkola, ale już teraz się rozglądam za czymś. Elissa - byłas już w tym przedszkolu w środku?
Elissa
Inviolable - byłam sprawdzić jak wygląda Pałacyk Malucha i już zapisałam tam dziecko. Sale są duże i dobrze wyposażone, jest monitoring co jest dla mnie dużym plusem, po tym jak się słyszy o znęcaniu sią nad dziećmi w przedszkolach. Mam tylko nadzieję, że synek się szybko zaadaptuje bo jest trochę bojaźliwym dzieckiem. Zobaczymy jak to będzie, na razie jestem spokojna, bo nic nie wzbudziło tam moich wątpliwości:)
Magda30
Hej.
Mój Kacperek chodzi do Pałacyku Malucha od miesiąca i mogę polecić z czystym sumieniem to przedszkole. Panie opiekunki maja cudowne podejście do dzieci. Zostawiam małego, jak wcześniej z babciami i tak samo jest zadowolony. Zresztą nie ma tam czasu na nudę i tęsknotę.Dzień jest wypełniony zabawą i ciekawymi zajęciami. jedyne co, to mamy problemy z korzystaniem z nocniczka, chociaż w domu woła siku, to chyba tak się na nim zmiana otoczenia odbija. Poza tym zaklimatyzował się w tym przedszkolu znakomicie.
Joanna
A powiedz mi Magda30 jak z jedzeniem w przedszkolu, czy jest kuchnia czy catering? to ile lat ma twój synek ? i czy sie orientujesz czy mają jeszcze wolne miejsca? Pozdrawiam
Magda30
Joanna w przedszkolu jest catering, ale posiłki są naprawdę smaczne. Mały zmiata wszystko z talerza, chociaż w domu przy jedzeniu marudził. Patryk mam prawie 3 latka. Sytuacja z nocnikowaniem trochę się unormowała, widać wina stresu przedszkolnego to była. Chodzi chętnie, tylko dobudzić rano go ciężko:) Z tego co wiem, to wolne miejsca jeszcze są. Pozdrawiam
Joanna
To super. Dzwoniłam dziś, faktycznie mogą jeszcze przyjąć moje dziecko. Na pewno się tam wybiorę :)
Maita
co myślicie o monitoringu w przedszkolu? Chcemy namówić dyrektorkę przedszkola do którego chodzi nasz maluszek na przyłączenie się do programu "Bezpieczny brzdąc. Spokojny rodzic" (tutaj możecie poczytać o tym szerzej http://www.internetowe-przedszkole.pl)
jakie macie zdanie na ten temat? podoba się Wam taka opcja?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.