Menu

jakie sa pierwsze objawy porodu??

jakie sa pierwsze objawy porodu a dokladniej zapowiadajace go takie nawet tydzien przed?? i czy porod dla kobiety ktora rodzi pierwszy raz musi byc taki ciezki jak wszyscy mowia??

Carollain
 761  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród

Odpowiedzi

tlolek
oj nie wcale tak nie musi być że pierwszy poród jest b.ciężki
Z Synkiem pojechałam do szpitala na rozkaz położnej bo zaniepokoiły mnie skurcze co 5-3minuty ale były tak delikatne że byłam przekonana że to przepowiadające.
łaskawie przyjeli mnie do szpitala na patologie bo z nerwów skurcze zanikły, nie było rozwarcia...a 5 godz pózniej już Synek był z nami.
Pierwszy poród był na tyle lekki że 2 dni pozniej umawiałam się z położną że za pare lat widzimy się ponownie (grins)

Z Córcią było tak że rano odszedł czop ale czysty nie podbarwiony i w bardzo małej ilości, po południu odeszły wody.Po odejściu wód 5 godzin i po porodzie(grins) Mówi się że drugi poród jest łatwiejszy- w naszym przypadku było gorzej bo Córcia była owinięta pępowiną.
madziullka
przekonasz sie jak zaczniesz rodzic...u mnie jedynym objawem były bóle...z każdym coraz silniejsze... pierwszy porod poszedl gładko bo ze znieczuleniem...drugi był okropny bo było za poźno na znieczulenie:-( ale bol szybciutko minal jak zobaczylam moje malenstwo... cos pieknego...
karolcia514
moimi obiawiami zbliżającego sie porodu były bóle najpierw słabsze a po tem to coraz silniejsze ..... a co do samego porodu to każda z nas przechodzi to inaczej ja osobiście miałam lekki poród ..
Halrima
Skurcze, bóle, plamienie (krwawienie) i odejście wód płodowych przede wszystkim - ja byłam jeszcze mocno głodna i nie mogłam się najeść ;).
renata29
przed pierwszym porodem nie miałam żadnych objawów albo nie wiedziałam,że mam :) dopiero jak mnie mocno zaczął boleć brzuch zorientowałam się,że rodzę i poród wcale nie był ciężki,bardzo miło go wspominam.
sara7777
Pierwszy poród z synkiem : objawem było to,że odeszły wody.po 2 godz pojawiły się okropne bóle krzyżowe i półtorej godz potem urodziłam.Drugi z córcią:nad ranem obudziły mnie regularne przybierające na sile skurcze co 3-5 minutowe.po 2 godz urodziłam. oba porody szybko i bez problemu ale drugi poród był lżejszy
maja1482
u mnie za pierwszym razem były to skurcze co 3min, ból w podbrzuszu jak na okre i sączące się wody płodowe poród trwał 4godz i 10 min, bez z nieczulenia, bez nacinania... za drugim razem były to skurcze co 3 min, poród trwał niecałe 5 godz. bez znieczulenia i bez nacinania... oba porody super lekkie, choć za drugim razem było o tyle łatwiej, bo wiedziałam już co mnie czeka... :)wspominam z ogromnym sentymentem...:)(awve)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.