Menu

Jakie są zapachy Waszego dzieciństwa?

Podczas ostatniej wizyty u rodziców odkryłam jak bardzo lubię wracać w rodzinne strony. Tata ugotował dla nas pyszny obiad, a mama jak zwykle upiekła przepyszny sernik. Zapach unosił się w całym domu i wtedy właśnie powrócił smak dzieciństwa. A Wy kochane Netemamy? Macie zakieś ulubione zapachy, które kojarzą Wam się z Waszym dzieciństwem?

Ania
 793  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport dzieciństwo zapachy

Odpowiedzi

Tuptolek
Zapach rosnących krzaków pomidorów - mają naprawdę przyjemny zapach, pomidorki i ogórki towarzyszą naszej rodzinie od 35 lat, do tego z wakacji u babci - zapach dojrzeających kłosów zboża i zapach drewanianego domu mojej babci, które ogrzewa słońce - bardzo charakterystyczny zapach, czasem da się odczuć podobny w starych, drewanianch kościołach.
Tuptolek
Ach no i zapach z zerówki, nie wiem co go powodowało, ale jak osoby z mojego pokolenia jak go czują to pomimo, że dla kogoś może być nie przyjemny, my się wręcz zaciągamy :D to chyba jakaś pasta do czyszczenia powodowała ten zapach, do tego zapach zeszytów w tektórowych niebieskich okładkach itp.
madziaesiu
Zapach palonych liści na jesień, który kojarzy mi się z porządkami w ogrodzie, zapach ciasta drożdżowego, zapach deszczu. Dużo tego jest.
babooshka
zapach pieczonych w ognisku ziemniaków, mizerii, babcinych letnich zup, kopru świeżego, smak jagód i zapach poziomek w ogródka domowego:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.