Menu

Jakie soczki?

jakie soczki podajecie swoim dzieciom? Ja oprócz tych z bobovity czy gerbera - typowo dla dzieci czasem daję zwykłego kubusia czy inne soczki marchewkowe takie gęste ale rozcieńczone z wodą. koleżanka mi ostatnio powiedziała, że absolutnie nie można, bo barwniki itd. Trochę mnie nastraszyła, ale przecież te gerberki sa tak małe - na raz praktycznie, że zbankrutuje na tych soczkach. jakie preferujecie?

eunika
 627  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie gerber kup mi leon sok bobovita

Odpowiedzi

jolks28
Na pewno nic się nie stanie jak będą pić kubusia! Tym bardziej rozcieńczonego. Koleżanka troszkę przesadza. Jak by się tak zastanowić to wszędzie jest chemia - i w chlebie i w masełku, wędlinkach, serku! Bez przesady nie dajmy się zwariować! Tym bardziej że tak jak mówisz wychodzi to o wiele ekonomiczniej!
moniaikuba
Zgadzam się z Wami. Moja córka wprawdzie najwięcej to pije mineralnej - ale soczki tez lubi - jupiki, kubusie - najlepiej te z dziubkiem.
panidomu
Krzyś tez pije i nic się nie dzieje. Nie wiem skąd taka panika że nie wolno itd! ehhhh
kachna30
Niby takie soczki są dopiero dla przedszkolaków - ale tak samo jej z danonkami, bakusiami i innymi takimi więc bym się nie przejmowała opinia koleżanki. Możesz przecież robić po swojemu!
zadymka
Lenka pije Jupiki i Leonki. Ale najczęściej jednak dostaje przestudzone herbatki i mineralną. W umiarze nic nie zaszkodzi!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.