Menu

Jakie talenty posiadają Wasze dzieci?

Kochane Mamy, chciałabym, żebyśmy się dzisiaj troszkę pochwaliły swoimi dziećmi! Opowiedzcie, jakie talenty drzemią w Waszych pociechach? Co robią najlepiej, czym się interesują? Macie w domu małych inżynierów, odkrywców czy poetów? No i co robicie, żeby wspierać i rozwijać talenty Waszych dzieci? Pochwalcie się trochę - może Wasze doświadczenia będą inspiacją dla innych mam?

Ania
 816  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie Opieka nad dzieckiem uzdolnienia talenty

Odpowiedzi

mycha2706
Moja Ala ma wiele talentów:) Jeździ na konkursy matematyczne i recytatorskie.Pięknie pisze wiersze.Potrafi na poczekaniu wymyslic poemat;)Igor buduje cudowne roboty z klocków,ma niesamowitą wyobraźnie.A Hubert...hmm.. no cóz...doskonale rozrabia;)Ale ma super pamięć,klepie wierszyki i śpiewa piosenki:)
korek221
Grześ ma mega talent w robieniu z chałupy pobojowiska , ma fotograficzną pamięć i chyba będzie"ścisłowcem" - matematyka to dla niego pikuś,przynajmniej na razie;))
goskapolak
Moja córka jest "pianistką":) Uczy się drugi rok gry na fortepianie.Ma talent dziewczyna.
Wspieram ją do tego stopnia,że czasem grywamy w zaciszu domowym na cztery ręce:)
goskapolak
"pianistka"- tak sama mówi o sobie:)
Panterka
Moja córka ma tak jak syn @ateny, talent do owijania sobie ludzi wokół palca.. Wszystko kręci się zawsze wokół niej..

Poza tym, bardzo szybko się uczy, łatwo zapamiętuje teksty do przedstawień w przedszkolu, uwielbia muzykę, więc zapamiętuje teksty piosenek i śpiewa gdy je słyszy.. Rysuje, i ma baaaardzo bujną wyobraźnię.. bawiąc się lalkami opowiada takie historyjki, że twórcy bajek mogliby się od niej uczyć:):)
natuuusia19
moja cora bardzo ietesuje sie muzyka, ale ma to po tatusiu w genach:) poza tym podobnie jak u panterki ma tak bujna wyobraznie, ze czasem to szczena opada:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.