Menu

Jakie zabawki dla maluszków

Moje córeczki mają po 8 miesięcy - i są po prostu zasypywane przez wszytskich maskotkami, które je jeszcze wcale nie interesują, tylko się kurzą i zawadzają. Jakie waszym zdaniem są dobre zabawki dla takich maluszków - czym się takie dzieci zajmą, co je zaciekawi?

ewela
 921  2

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta zabawka niemowle

Odpowiedzi

maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Monarri
Może dobrze sprawdzą się zabawki interaktywne? Posiadają wiele przycisków, są z dźwiękiem, dzieci fajnie na to reagują - i zaczynają kojarzyć bodziec ze skutkiem. Najprostsze zabawki tego typu mają przyciski, które po naciśnięciu wydają różne dźwięki na przykład odgłosy zwierząt lub pojazdów. Często towarzyszą temu migające światełka. Bardziej skomplikowane "mówią" ucząc dziecko pierwszych. Naprawdę jest wielki wybór takich zabawek - na pewno coś znajdziesz.
beata87
Moja Zosia mając 10 miesięcy wkłada samodzielnie kostki Fisher Price do żyrafki, a kupiliśmy jej to jak miała 6miesiecy, ale wtedy jeszcze ją to nie interesowało,dopiero od 2miesięcy zaczęła wkładać, a teraz robi to rewelacyjnie.Polecam.(ja nie mam problemu z doborem zabawek -moja siostra jest studentką pedagogiki przedszkolnej i zawsze coś dobierze fajnego i edukacyjnego za razem dla Zosi, zajmuje się też prywatnie doradztwem innym rodzicom w doborze zabawek do rozwoju dziecka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.