Menu

Jakie zabawki dla trzylatki?

Ostatnio robiłyśmy z Madzią inwentaryzację jej zabawek. Z przerażeniem stwierdziłyśmy obie, że większość jest zupełnie zbyteczna i niepotrzebna. Wytłumaczyłam jej, że jest mnóstwo dzieci, które nie mają w ogóle zabawek i razem odwiozłyśmy mnóstwo zbędnych rzeczy do domu dziecka. Madzia była z siebie naprawdę dumna! Zastanawiam się czym oprócz pluszaków i lalek lubią się bawić Wasze trzylatki? Jakie są njlepsze i najbardziej zajmujące zabawki dla dziewczynek w takim wieku?

lolitta
 3381  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport zabawki

Odpowiedzi

artanis
Ja mam synka, ale z tego co obserwuję w przedszkolu, dziewczynki uwielbiają małe zestawy do herbaty, mini kuchnie oraz wszelkiego rodzaju niby-AGD.
Marlena
U nas furorę ostatnio robi Ponyville - miasteczko malutkich kucyków Pony - są różne zestawy np. cukiernia , poczta , domki , sklep obuwniczy
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
czarna
Moja siostrzenica uwielbia wszystko czym da się malować, lepić, rzeźbić - często starcza sama plastelina, ale zdecydowanie lepsze są zestawy ciastoliny, farbki do malowania rączkami, farbki do malowania na tkaninach itd. Ważne jest oczywiście żeby zabezpieczyć "pracownię" jakimś dużym starym prześcieradłem, dać dziecku "robocze" ubranka - bo farbki + trzylatka = niezła zabawa! Moja siostra kupiła małej chyba 10 zwykłych jednokolorowych koszulek bawełnianych i mała sama malowała sobie na nich wzorki. Jest strasznie dumna jak ubiera koszulkę własnej roboty!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.