Menu

Jakiego języka obcego chciałabyś się jeszcze nauczyć?

Niegdyś standardem był język rosyjski, dziś jego miejsce zajął angielski. Jednak jak donosi serwis nauka.newsweek.pl, nie tylko znajomość tych popularnych, ale także niszowych języków może na przykład znacząco poprawić szanse na rynku pracy. Lubisz uczyć się języków obcych? Jakimi władasz? Jakiego chciałabyś się jeszcze nauczyć?

NetMamaTeam Team
 538  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Szkoła i Kształcenie języki obce

Odpowiedzi

kama86
Angielski,rosyjski,niemiecki w szkole sie uczylo:-) Choc pasowaloby sobie przypomniec to nie ma na to czasu..Obecnie jestem w trakcie doksztalcania jezyka francuzkiego z racji ze tu mieszkam to nim sie wladam.
MamaMateuszka
patrząc na gospodarkę to chyba chińskiego, poczytałabym co pisze na większości produktów(smiech)
amalka
Niemieckiego uczyłam się w podstawówce ale nie cierpię ze względów ideologicznych. Edukacja owego największą była obrazą dla mojej polskości (tylko mi się nie obrażać bo każdy ma prawo do własnych przekonań) Angielski (amerykański w zasadzie) znam niemal perfekcyjnie. Uwielbiam posługiwać się tym językiem w mowie i piśmie. Żeby było weselej- jestem samoukiem (grins)

Mażę o naumieniu się hiszpańskiego (kciuki)
Bestyjka
Przydałoby się nauczyć angielskiego ale ciężko... Rosyjski i hiszpański to języki, które jestem w stanie opanować dobrze w niecały rok.
amalka
O matko! Jaki BYK! (krejzolka) Wstyd, wstyd, wstyd! Szkoda, że wymaZać gumką się nie da (smiech) Jakieś kurde zaćmienie...
jola8443
chciałabym nauczyć się hiszpańskiego oraz migowego.
Panterka
Mi się bardzo podoba język włoski... Ten temperament :)

Hiszpański nawet sporo rozumiem, dzięki telenowelom :D
Nena
Mówi sie po angielsku, po ukraińsku( ma kilku rodzynków w pracy i jakoś sie trzeba dogadać- podobny do naszego) i oczywiście hiszpanski( castellano) bo tu mieszkam.
Beatka9316
Angielskiego uczyłam się przez cała szkołę... Więc po angielsku się dogadam. Może nie znam perfekt ale dogadać się dogadam...Norweski znam trochę byłam w Norwegii przez jakiś czas to sama z siebie się nauczyłam nie planowałam tego jakoś za bardzo. Ale chciała bym się nauczyć perfekcyjnie Francuskiego od zawsze mi się ten język podobał... :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.