Menu

Jakiego płynu do higieny intymnej używacie?

Który waszym zdaniem jest najlepszy?

alabama
 452  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie higiena intymna

Odpowiedzi

julia
Ja używam Lactacyd i uważam, że jest baaardzo dobry i delikatny :) wczesniej uzywalam z ziajki tez byl ok.. ale Lactacyd zdecydownaie lepszy :) POLECAM ! :)
renata29
żadnego
Beatka9316
Lactacyd lub biały jeleń
sweetnessa27
Lactacyd. Nie wyobrażam sobie nie używać żadnego. Dla mnie to kosmetyk nieodzowny jak szampon do włosów. Pielegnacja stref intymnych jest bardzo ważna, a płyn do kąpieli czy pod prysznic nie jest w stanie tej pielegnacji zapewnić.
Beatka9316
Zgadzam się w 100% z Eudaimonia to, że się używa płynów do higieny intymniej nie oznacza to, że nie będzie żadnych grzybów,nadżerek czy czegoś tam innego. Moja mama od kąt pamiętam używa płynów do higieny intymniej od jakiegoś czasy białego jelenia a tak czy inaczej co jakiś czas łapię jakiś świństwo.
monikarogalska2
Ja uzywam z avonu. Ostatnio miałam Lactacyd ale dla mnie jest nie do przyjęcia bo szczypie(grins)
sweetnessa27
Asiu nie przypisuj mi słów , których nie wypowiedziałam. Ja wyraziłam tylko swoją opinię, która nie była aluzją ani do Ciebie, ani do żadnego ginekologa. Nikogo nie nazwałam głupim i niedouczonym. Ty tylko moja osobista opinia i ja po prostu tak uważami nikogo nie namawiam do podzielania mojego zdania. Ile ludzi tyle opinii, każdy robi jak uważa.

Zgodzę się , że kobiety pomimo używania płynów do higieny intymnej mają problemy ze strefą intymną. Ale na to wpływa również wiele innych czynników. Bo płyn to nie wszystko.O Higienę intymną trzeba też specjalnie dbać. Odpowiednio myć, nosić odpowiednią bieliznę, używać wkładek higienicznych gdy jest wzmożone wydzielanie śluzu itp. I nikt mi nie powie, że jeśli te kobiety dodatkowo nie stosowały by odpowiednich płynów to nie byłoby gorzej. Specjalne płyny mają naturalne pH, odbudowują naturalną florę ochronną..

Ja używam płynu , cytologię mam idealną.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.