Menu

jazda samochodem

Czy jak wasze dzieci były małe, to jeździłyście z nimi z tyłu w samochodzie .Czy dzieci siedziały spokojnie z tyłu a wy na fotelu pasażera z przodu ????

lola86
 734  26

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie jazda samochodem

Odpowiedzi

myszka838383
siedziałam z tyłu
antenkarad
siedziałam z tyłu
tymianek
(pokoj) okupowałam tyły
mamapati
siedziałam/siedze z przodu, mała płakała jak ktos z nia z tyłu jezdził (krejzolka) a tak to jak była z tyłu sama to spała(spi)
aniol
od poczatku z tylu wolalam widziec czy wszystko jest oki maly tez lubil byc przy mnie teraz jak maly skonczyl 3 latka ja siedze z przodu
mala21
najczęściej siedziałam z przodu. Dosyć często też jeździłam i dalej jeżdżę sama z dzieckiem. Mały siedzi wtedy również z tyłu. Nie są to jednak jakieś wielkie dystanse. Góra 120 km( do teściowej:))
betty
od początku jeździ w przodzie...
Amcia
Zawsze z tyłu z małym , a starszy syn z przodu z tatą!
aneta1262
siedzialam z tyłu do pewnego czasu aż małe podrosną... obecnie siedzą z tyłu a ja z przodu...
Panterka
Najczęściej siedzę z przodu (głównie za kierownicą;))
LadyNefretete
jak było jedno dziecko to do roczku maz siedział z tyłu bo ja jestem kierowca ,teraz mamy dwoje wiec juz nie ma miejsca zbytnio wiec jezdza same z tyłu
xkasiulax
Moja zawsze jeździ na tylnym siedzeniu,a ja obok niej.....u nas tylko mój M ma prawko gdybym ja jeździła,to małą sadzałabym spokojnie na przód (awve)
Magdzik
Od początku jeżdżę z córką z tyłu i tak mi dobrze:) No chyba, że sama jestem kierowcą, to siłą rzeczy siedzę z przodu(grins)
mala21
Kasiula ale dziecko w foteliku o-13 nie powinno jeździć z przodu, tak mi się wydaje. Zresztą moje zwykle przesypiało, a jazda nie trwała dłużej jak 2 godzinki
babooshka
Zazwyczaj jeżdżę siedząc z tyłu czyli obok dziecka. Raz tylko jechałam z przodu i to jak Wiki miała już co najmniej rok.
samanita
nadal siedze z nia z tylu, chyba ze kieruje to maz z nia siedzi
kasiam146
dopoki jezdzil w nosidelku to jezdzilam z tylu ale teraz ma fotelik i jezdze z przodu a on sam z tylu
madziullka
jezdzilam zawsze z przodu.... maly byl sam z tylu bo zawsze spal podczas jazdy...
Jaga80
jak się urodziły dziewczynko to kilka razy jechałam z nimi z tyłu,ale zazwyczaj jest tak,że to ja prowadzę i siłą rzeczy siedzę z przodu,ewentualnie na miejscu pasażera gdy akurat mąż prowadzi...
daryjka87poznan
Z tyłu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.