Menu

Jednodniowa gorączka

A właściwie przez jedną noc.... Monika z soboty na niedzielę miała chyba z 39 stopni temperaturę, była strasznie rozpalona (w sobotę była marudna i rozdrażniona) Zbiłam jej tą gorączkę i w niedzielę wieczorem już nie miała i dziś też nie... Jedynie od czasu do czasu pokasłuje, ale od soboty daję jej syrop na kaszel i ogólnie na przeziębienie. Dziś nie była w przedszkolu, siedziała z nią moja babcia, i tu mam pytanie: dałybyście w tej sytuacji jutro i w środę do przedszkola? Czy lepiej przetrzymać ją te 2 dni w domu? Poradźcie(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 797  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Zdrowie gorączka przedszkole

Odpowiedzi

justii34
Organizm zapewne ma osłabiony system odpornościowy.Lepiej niech zostanie w domku na obserwacji.Doadałabym calcium oraz vit C na wzmocnienie ;) na noc paracetamol .Zdróweczka!(cukierek)
Magdzik
No teraz to na pewno nie pójdzie....(pout) Oczko jej ropieje(placze) Ostatnio krąży u nas właśnie taki wirus, że dzieciom oczka ropieją, a najgorsze jest to, że mała nie da sobie nic wpuścić do oka, a tu potrzebne krople z antybiotykiem(placze)(placze)(placze)(placze) Jutro do lekarza...
daryjka87poznan
Zostawiłabym ją w domku. A moze ma zapalenie spojówek bo wiem ze te paskuctwo panuje.
Nula139
My tydzień temu miałyśmy to samo,gorączka,potem katarek a na koniec ropiejące oczka.
Podobno taki wirus...
Magdzik
Tak, to wirus... Do tego ropne zapalenie gardła:/ No i mamy antybiotyk:(((
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.