Menu

jedzenie

A drugie dotyczy jedzenia ponieważ Martyna jest niejadkiem praktycznie każde jedzenie muszę jej wmuszać byłyśmy u lekarza i na początku maja będzie miała robione badania na anemie ( jego zdaniem mała za mało waży tylko 10 kilo ). Jeżeli dalej nie będzie jadła skieruje nas do szpitala na kroplówki więc mam pytanie jak zachęcić ją do jedzenia.

Justynab
 709  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie jedzenie dla dzieci

Odpowiedzi

myszka838383
Twoja mała jest na 3 centylu wiec jeszcze mieści sie w granicach normy...no ale nie jestem lekarzem..nie mam pojecia co możesz zrobić. Niektóre dzieci tak mają..jedna są niejadkami..a drugie żarłokami. :)
krasna1
hmm moja Wika też była niejadkiem ale przybierała na wadze normalnie więc nic z tym nie robiono,teraz natomiast ma kilka kilogramów za dużo ale to wina leków na alergie
może ja będzie miała ładnie podane jedzenie to nabierze chęci,
no wiesz chodzi mi o przystrajanie potraw
można wymyśleć cuda ,widziałam w internecie
Justynab
ma 2 lata dostawała bioaron c
Magdalennka
mój też jest niejadkiem , jak nie chce jeść obiadu to po prostu idziemy na spacer i może to okrutne ale na dworze wtedy nie daję mu nic do jedzenia a do picia ma mineralną . jak wracamy do domu sadzam małego przed talerzem i wtedy już nie ma wybrzydzania :) daj dziecku porządnie zgłodnieć no i zero słodyczy .
a jeżeli nie chce jeść w domu (to też przerabiałam) to weźcie jedzenie na dwór , zrób kanapkę z kotletem i surówką a do picia wodę z cytryną
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.