Menu

jedzenie

witajcie. mam takie pytanko od kiedy dawalyscie wasze malenstwa w chodzik i czy wogule dawalyscie. moja skonczyla wlasnie 7miesiecy czy juz ja dawac do chodzika(grins)(cukierek)

frezja8
 638  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem

Odpowiedzi

elcia
witam
W żadnym wypadku nie pakuj malutkiej do chodzika. Zrobisz jej tylko tym krzywdę. Jak będzie gotowa to sama zacznie chodzić.
Edytka85
ewaewoniek to było puste zgadzam się z Olą!
Ja mojej małej też nie dawałam w chodzić, w chodziku dziecko nie nauczy się upadać przy nauce chodzenia. Jak będzie dziecko gotowe to samo zacznie chodzić.
krasna1
piszę się vice versa
sheryl
Chodzika nie używałam (świadomie), wiedziałam, że to niezdrowe dla dziecka.

A dlaczego tytuł pytania jedzenie? (krejzolka)(grins)
JUSTYLKA
chodzikom mówimy nie!!!(grins)
frezja8
dzieki kobitki a tym tytulam sie pomylilam (smiech)(smiech)(smiech) dopiero teraz zauwazylm(smiech)(smiech) . wlasnie mala dostala w prezencie chodzik i nie jestem pewna czy go bede uzywac tak pozatym to staje mi nanuzkach juz i sie szarpie do chodzenia poprostu ciekawa wszystkiego jest(grins)(krejzolka)
Madzik8889
Ogólnie chodzików nie powinno się używać tak mówili w programie na tvn style...a jeśli już musisz to nie dłożej niż 1 godzine dziennie!!!!My nie dawaliśmy do chodzika, Nasz córka sama zaczeła chodzić bez żadnej pomocy....jeśli już bardzo chcesz to mi się wydaje że jak już dziecko samo zaczyna chodzić i nie dłużej niż tą godzinke dziennie, bo wiadomo potrzebujesz zrobić obiad itp. a np. nie masz z kim dziecka zostawić(kwiatek)
frezja8
Madzik8889 (kwiatek)(krejzolka)
Kordelia
Starszy syn bardzo lubił przebywać w chodziku i nie odbiło się to na jego zdrowiu. Teraz jednak postanowiłam sobie, że młodszego nie będę wkładała wcale. On lubi raczkować i już zaczyna chodzić przy meblach, więc spokojnie obejdziemy się bez chodzika:)
sweetnessa27
Zgadzam się z dziewczynami.Ja też małej nie będę wsadzać w chodzik, podobno dziecko dużo póżniej się wtedy uczy chodzić bo się rozleniwia w chodziku..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.