Menu

jedzenie

muj synek skaczyl 4 misiące i chcem po mału wprowadzic mu gluten do diety pomuszcie co dac mu na poczotek z glutenem dodam ze je juz kaszki i obiadki ze słoiczkuw i takie tam(placze)

moneta
 718  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie jedzenie dla niemowląt

Odpowiedzi

xkasiulax
skoro je kaszki, obiadki,deserki ze słoiczków i takie tam...to na razie starczy (awve) ja od 6 miesiąca zaczęłam również sama gotować dla małej
Beatris0302
Na razie wystarczy to co dajesz.. Niech sie przyzwyczai do tego jedzenia, z miesiąca na miesiąc dodawaj coś nowego do diety.. A fajne przepisy sa na osesek.pl :)
Anemona
kasza manna
mala21
twój mały ma zaledwie 4 miesiące a je już tyle żeczy? Ty mu to wszystko na raz wprowadziłaś? Gratuluję odwagi
LaMandragora
Imponujoncy zestaf jak na ten wiek. (klaszcze)
moneta
tak sama wprowadzilam mu te posilki kazdy z 3 dniowym odstepem i jest wszystko ok .jedynie nie chce jesc kleiku ryzowego ale za to uwielbia chrupki kukurydziane(glodna)(awve)
mala21
a jeśli chodzi o gluten to myślę że w tym wieku kromka chleba raz na dwa dni będzie ok. Jeśli posmarujesz smalcem to będzie super pożywne i mały sobie possa takie kawałeczki(smiech)
mala21
tylko że nowe żeczy wprowadza się najwcześniej po ukończeniu 4 miesiąca.
karolincia
jeśli karmisz mm gluten zaczyna podawać sie po 5 miesiącu gdy piersią wczesniej
LaMandragora
@cinusia... niestety... buont mi siem pszydazyu... Ale tfe czoine oko wypatrzyuo ten buont. (smiech)


@karolincia... jakim cudem dzieciom karmionym piersia wprowadza sie gluten przed ukonczeniem 5. m-ca zycia, skoro wskazane jest karmic WYLACZNIE piersia w pierwszych 6. m-cach zycia? Chyba, ze gluten to nie pokarm i nadal liczy sie, ze dziecie wylacznie na piersi pomimo, ze wcina np. kache manne?
JustiSam
Ze szpitala dostalam takie ulotki gdzie jest napisane ze przy karmieniu piersia w piatym miesiacu zycia mozna podawac przecier jarzynowy plus kasze manne(2-3g na 100ml). W 6 miesiacu to samo. W 7 dopiero kaszki, przeciery owocowe, papka jarzynowa z miesem bez wywaru oraz 1/2 zoltka co dwa dni. Ja jednak mlodej gluten dopiero teraz zaczelam wprowadzac(ma 6 i pol miesiaca), bo jak jej dodalam kasze manne do przecieru jarzynowego w piatym miesiacu to miala zatwardzenie ze szok. Jesli teraz tez bedzie miala takie kupy to znowu odstawie, niech sie dziecko nie meczy.
moneta
bardzo smieszne z ta kromką chleba widocznie testowałaś to na swoich dzieciach takie głupoty zachowaj dla siebbie(nigdy)(smiech)
moneta
dzieki(awve)
mala21
przecież chlb zawiera gluten(glodna)Skoro je chrupki to chlebek też zje(smiech)
LaMandragora
@cinusia... ano faqt... S Buentami pisadz tesz tszeba umjedz... Toszto to talent tszeba mjedz...
moneta
karm sma swoje dzieci tym chlebkiem(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.