Menu

jedzenie dwulatka.

Mój mały mięsko( wędliny, kiełbaski, parówki) je z reguły tylko na kolacje. Sniadania i obiady są bezmięsne( no na obiad zdarza się kotlecik czy kurczak, dziś mamy pulpeta z zupką ). Czy to nie za mało. Są dni kiedy tego mięska nie zjada wogule, bo na kolację dostaje np. naleśnika.

mala21
 645  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mięsko dieta dzieci

Odpowiedzi

Runka
moj synek czasem miesa nie chce wcale a sa dni ze tylko mieso by jadl, wiec chyba nie masz czym sie martwic... ty tez przeciez codziennie nie jesz miesa
babooshka
Moja też nie przepada za mięsem, jeśli już to owszem skubnie mięso mielone, kurczaka a resztę wypluwa (np. cielęcinę).Poza tym białko znajduje się także w innych produktach więc możesz podawać je dziecku alternatywnie (np w roślinach strączkowych);)
Majaaaaaa0000
Ja staram się co dziennie dawać swojej 20 miesięcznej córce...bo co 2 dzień gotuje zupkę,na kurczaczku,na indyku...a zupkę z rybą kupuje czasami w słoiku...Uwielbia ją!

Czasami wcale nie dostaje mięsa,bo np nie chce,albo jest ziemniaczki z jajeczkiem , różnie to bywa...wiem,że jej chce dawać jak najwięcej warzyw i owoców...(awve)(grins)(grins)
LaMandragora
Moje (srednia i najmlodsza) nie jedza W OGOLE miesa (tak, jak ja). Nie lubia po prostu. Nie tkna go nawet, gdy maja okazje. Najstarsza do ok. rok temu, jadla raz, dwa razy w miesiacu. Teraz nie chce, bo mowi, ze mieso ja brzydzi...
Co jakis czas sprawdzam hemoglobine dzieciom. Jest ok. Nie choruja tez jakos szczegolnie.
renata29
Mój też nie je mięsa codziennie a nawet bardzo rzadko,najczęściej je zupy na jakiejś kości:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.