Menu

jedzenie dwulatka.

Mój mały mięsko( wędliny, kiełbaski, parówki) je z reguły tylko na kolacje. Sniadania i obiady są bezmięsne( no na obiad zdarza się kotlecik czy kurczak, dziś mamy pulpeta z zupką ). Czy to nie za mało. Są dni kiedy tego mięska nie zjada wogule, bo na kolację dostaje np. naleśnika.

mala21
 673  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mięsko dieta dzieci

Odpowiedzi

babooshka
Moja też nie przepada za mięsem, jeśli już to owszem skubnie mięso mielone, kurczaka a resztę wypluwa (np. cielęcinę).Poza tym białko znajduje się także w innych produktach więc możesz podawać je dziecku alternatywnie (np w roślinach strączkowych);)
Majaaaaaa0000
Ja staram się co dziennie dawać swojej 20 miesięcznej córce...bo co 2 dzień gotuje zupkę,na kurczaczku,na indyku...a zupkę z rybą kupuje czasami w słoiku...Uwielbia ją!

Czasami wcale nie dostaje mięsa,bo np nie chce,albo jest ziemniaczki z jajeczkiem , różnie to bywa...wiem,że jej chce dawać jak najwięcej warzyw i owoców...(awve)(grins)(grins)
LaMandragora
Moje (srednia i najmlodsza) nie jedza W OGOLE miesa (tak, jak ja). Nie lubia po prostu. Nie tkna go nawet, gdy maja okazje. Najstarsza do ok. rok temu, jadla raz, dwa razy w miesiacu. Teraz nie chce, bo mowi, ze mieso ja brzydzi...
Co jakis czas sprawdzam hemoglobine dzieciom. Jest ok. Nie choruja tez jakos szczegolnie.
renata29
Mój też nie je mięsa codziennie a nawet bardzo rzadko,najczęściej je zupy na jakiejś kości:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.