Menu

Jedzenie przy facetach

Własnie przeczytalam w dzienniku, że: "Podczas spotkania w restauracji ona poskubuje dwa liście zielonej sałaty, on z zapałem pałaszuje wielkiego kotleta. Okazuje się, że kobiety owszem, jadają dietetycznie, ale tylko jeśli ich współbiesiadnikiem jest mężczyzna. Obiad z kobietami to zupełnie co innego... Taką zależność zauważyła Meredith Young, doktorantka z McMaster University. Obserwowała ona zachowanie studentów w 3 uczelnianych stołówkach. Jadając z mężczyzną, kobiety wybierały dania o znacznie niższej zawartości kalorii niż podczas spotkań z przedstawicielkami własnej płci. Gdy towarzystwo pań było mieszane, zawartość kalorii była niższa, ale zależała od proporcji panów: im ich było więcej, tym mniej kalorii zjadały studentki."
Czy to prawda, że jadamy mniej przy facetach? A w nocy pałaszujemy lodówki?

carla1978
 733  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie

Odpowiedzi

Martuska
całkiem mozliwe, chociaż jak czasami idę z mężem do restauracji to zamawiamy to samo, nie zamawiam samej sałaty
ADAMSKA98
nie krepuje się jesc pszy facetach jak jestem glodna to jem
Agula80
BZDURA, NIE ADEKWATNE BADANIA, NIE BRAŁAM UDZIAŁ W BADANICH WIĘC SĄ SFAŁSZOWANE(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) JA ZREM ILE MOGEM NIE WAŻNE PRZY KIM, NIE WSYTDZE SIE HAHAHAHAHHAHAHAHA(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(pout)
rozowa82
mnie tez sie to nie tyczy(grins)
soniacz87
moja odpowiedż brzmi tak samo jak od @Aleksadnra81 ... a tak wogóle to nie lubie jak ktoś paczy mi w usta jak jem (smiech)
Nicoletta
a mi się wydaje,że tak jest ...
nie z wszystkimi kobietami,ale chyba z większością :)) (grins)
daryjka87poznan
Ja tak nie robie (nigdy)
isiorek
też chyba jestem wyjątkiem :D choć od początku naszej znajomości zjadałam trochę wiecej miż połowe i reszte mój dokańczał ;)
tlolek
nie ja wychodząc z kumplami z pracy na obiad pożerałam normalne porcje i na 100% nie dietetyczne (glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)
emiliab
To ja jakas inna jestem. Nie Ścierpiałabym gdyby facet wcinał kotleta a ja tylko sałatkę.(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)(glodna)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.