Menu

Jedzenie roczniaka:)

Witajcie mamusie i tatusie:) Nasunęło mi się takie pytanko ponieważ moje dziecko normalnie nic innego by nie robiło tylko wciąż jadło:)) oczywiście je to co powinno jeść dziecko w jego wieku (prawie roczek ma) no ale daję mu też już prawie wszystko co my jemy. Oczywiście unika potraw ciężkostrawnych i smażonych... A powiedzcie jak to jest u was, czy dzieci jedzą z Wami czy trzymacie się sztywno jadłospisu "rocznego dziecka" :) pozdrawiam

agaorto
 820  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

jedzenie dziecko

Odpowiedzi

Achcha
Po troszkę trzeba przyzwyczajać. Ja jak moje dziecko miało ochotę spróbować naszego jedzenia to dawałam ale pilnowałam też, żeby zjadł swoje.
renata29
jadł już prawie wszystko,oprócz tego co mogłoby mu zaszkodzić,chociaż smażone też próbował tak na gryza:)nigdy nie trzymałam się sztywno jadłospisu,Bartek nie je dużo ale dużo próbuje,na szczęście bardzo lubi zupy więc większych problemów nie mam:)
euphoria29
Nie trzymałam się sztywno żadnych schematów żywieniowych.Nie dawałam tylko produktów ciężkostrawnych i smażonych.Tosia mając roczek jadła już wszystko prawie wszystko to co my.(prezent)
avilla1209
nie trzymalam sie sztywno tego co powinien roczniak jesc!ale nie do przesady!wszystkiego z umiarem!dziecko musi sie przyzwyczajac!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.