Menu

Jedzenie w domu czy w przedszkolu

Dziewczyny Nikuś i Justynka idą od września do przedszkola. I mam takie pytanie czy przed wyjściem do przedszkola dajecie waszym maluchom śniadanko? Bo i Niki i Justysia to są niejadki i jak zjedzą w domu to nic nie zjedzą w przedszkolu, a jak im nie dam w domu i nie zjedzą też tam to się będę martwić, że są głodni... to samo z obiadem. Czy dawać obiad jak wrócą z przedszkola czy już powinni mieć dość? jak to jest z tym dokarmianiem u was?

holka1709
 637  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Odżywianie przedszkole wyżywienie odzywianie

Odpowiedzi

artanis
Ja nie daje śniadanka rano Grzesiowi - o wiele więcej i chętniej zjada w towarzystwie innych dzieci. W domu pytam go, czy ma ochotę na obiad, czasem zjada ze mną drugi, ale nigdy go nie zmuszam. Wiem, że w przedszkolu jada porcje z dokładkami, więc nie mam się co przejmować :)
Alb22
A moja córa zjada w domu śniadanie, ale nie je w przedszkolu 0 chyba, że jest chlebek z białym serkiem i ze szczypiorkiem to się skusi. A z obiadkiem to jak u artanis - jak ma ochotę to poskubie coś z nami w domu a jak jest najedzona to nie je. Zresztą jak nie zjada w przedszkolu to pani przedszkolanka mi o tym mówi - wtedy je z nami obiad.
kasia13_archiwum
Moje dziewcznyki jadly (jedza) sniadanko razem z innymi dziecmi w przedszkolu.
Obiadki tez sa w przedszkolu. Z uwagi na to, ze moje dziewczynki nie jadaja mieska, dostaja wszystko wegetarianskie. Przedszkola potrafi sie do tego dostosowac. Najczesciej smakuje im to, co tam podaja.
Oprocz tego normalnie gotuje w domu i jak maja ochote to tez cos tam poskubia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.