Menu

jedzenie w nocy

Wprawdzie już kiedyś zadawałam podobne pytanie. Kacper do 9 miesiąca przesypiał w nocy 12 godzin. Potem nagle mu się odkręciło i potrafi zjeść 3-4 butle mleka. Ma 13 miesięcy a sytuacja nie ulega zmianie. Ja mam tego powoli dość. Dodam że bardziej treściwsza kolacja nic nie dała. W dzień je chyba nie dużo, ale to i tak jest troszkę wmuszane. Rano daję kaszkę, potem obiadek, pod wieczór jabłuszko i na noc mleko z kleikiem. Czasami zje herbatnika lub banana ale to rzadko. Próbowałam już bardziej go karmi w dzień ale bezskutecznie. Może wy drogie mamy macie jakiś sposób.

mala21
 574  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

mala21
to nie takie proste, bo jak nie dam to jest histeryczny wrzask, rozbudza mi się i jak skapituluje w końcu to usypiam go pół nocy
mala21
Konsekwentna- ale zanoszące się dziecko całą noc.... bo wodę to on ma w....,
betty
nie mam sposobu.... bo moja Natalka jak wychodziły jej trzonowe zęby to dokładnie tak samo robiła... i ja czy byłam zmęczona czy nie to wstawałam i robiłam butle... po jakiś 4 mcach samo jej minęło...
zobaczysz minie mu to.... wiem że jesteś zmęczona ale jeszcze trochę musisz wytrzymać... po prostu taki okres!
aaa i dodam że moja w grudniu skończyła 2 latka i zdarzy jej się obudzić w nocy i wołac "mama mleczko mi zrób".... wypije tą butle i dalej idzie spać... i co mam walczyć z nią? wymachiwać butelką z wodą jak i tak wiem, że jej nie wypije? ja tak nie potrafię!!!
mala21
mój czasem wode wypije i dalej wrzeszczy ze głodny
avilla1209
wrzeszczy bo jest przyzwyczajony!nie glodny!tego poprostu trzeba go ouczyc!noc jest po to by dziecku odpoczywal uklad pokarmowy!z pelnym brzucham spac tez nie dobrze!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.