Menu

jedzonko w nocy;/

Czy Wasze prawie 7mio miesięczne pociechy budzą się w nocy do jedzenia? Kiedy jedzą ostatni posiłek przed snem i kiedy jedzą kolejny raz?Mój Max je przed snem przed 20 i budzi się w nocy ok 2. Jak Go oduczyć jedzenia w nocy???A może je za wcześnie ost posiłek(tzn. kaszke)???

patimama
 593  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie posiłek

Odpowiedzi

Lexi
Oliver ma 8 i pol miesiaca, dostaje kaszke okolo 20 (czasami o 20:30) i spi do 3, 4 rano, zjada 210 kaszki rzadszej i spi dalej do 7-7:30 rano :)
pscolka1987
moja ma 8miesuecy i tez je w noc czesto ale to jest tak ze pociagnie 2 razy i spi:)((wie mam tez problem:000
sweetnessa27
Moja mała ma 9 miesięcy i jak zje około 8-8.30 to śpi do rana czyli do około 7:) już tak dawno ma.praktycznie od 7 miesiąca.
mammma
a moja mała (2,5r) już dawno nie jest karmiona w nocy, ponad rok. ale czasem miewa okresy złego spania i budzi się nad ranem. nawet jeśli oduczysz Synka jeść w nocy, to nie ma gwarancji, że będzie spał ciurkiem do rana. tzn. nie chcę Cię straszyć, piszę tylko jak sama mam z moją córą.
paulaa
moja ma 17msc o 21 godz je kaszkę ale i tak się budzi o 2-3 ale u mnie tak jak u @smerrfetka moja córa to prawdziwy niejadek
emiliab
Mój synek w 7 m-cu przestał jeść w nocy, bo skończyliśmy karmić piersią i przeszliśmy na mleko modyfikowane. Jakoś tak najadał się do 6-7 rano. Mojego męża siostra powiedziała mi że gdyby mały budził się w nocy i domagał się mleka to żeby Mu dać tylko pić herbatkę, bo tak naprawdę to tylko z przyzwyczajenia domaga się mleka. Na szczęście nie musiałam tego sprawdzać i nie bardzo jestem przekonana do tego czy tak jest w rzeczywistości.
33anna
Mój syn ma prawie 11 mcy i nadal budzi się w nocy co 2-3 godz , bo karmię piersią, a jak nawet śpi to i tak "pełza" ciągle po całym łóżku.(krejzolka) Ale mój synuś jest niejadkiem, więc się cieszę że w nocy trochę sobie podje.(awve)
ulenka091987
mój do roku budził się na jedzenie, bo karmiłam piersią, a później jeszcze jakiś czas się budził na picie
nikordia
mój synuś je180ml mleka z kaszka ok godz 20,
budzi sie w nocy ok 3 i daje mu butle ok 120mleka,
a potem ok 6rano znów ze 120ml
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.