Menu

Jego charakter

Dziewczyny jacy są wasi mężowie? Powiedzą co ich męczy, dręczy z czym się zmagają, jaki mają problem czy też widzicie to tylko po ich zachowaniu i musicie dociekać – co się słato, no powiedz itd. Mnie to strasznie drażni u mojego męża. Pewnie przed tym zabiegim który ma w grudniu zamknął się zupęłnie z sobie, nie chce rozmawiać ale tak jest zawsze jak ma jakiś problem. Czy to w pracy, czy też jak jego braciszek zasypuje go swoimi problemami. Wtedy nie przyjdzie nie powie tylko chodzi przygaszony a ja się muszę domyślać o co chodzi. Też tak macie czy ten mój to taki ewenement?

Marlena
 739  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

problem charakter

Odpowiedzi

mongro10
Mój mąż jak ma problem to też się zamyka w sobie. Nie pytam,bo wiem że to nic nie da.Dzień najwyżej dwa i mi wszystko powie.Mówię tu o problemach w pracy,a między nami załatwiamy na bierząco :)
misiak7
mój nie lubi mówić o swoich uczuciach , wszystko trzyma w sobie a to nie dobrze , zawsze muszę z niego wszystko wyciągać
kasia13_archiwum
Moj nie mowi, ale ja od razu widze, ze cos jest nie tak... bo on wtedy jakis tak negatywnie naladowany kursuje... I pytam sie wprost, co mu dolega? A on na poczatku kreci, ale chwila... i sie poddaje i wtedy wiem juz o co chodzi...
avialle
mój jest z natury zamknięty w sobie, wszyscy myślą, że to jestem tą super wygadaną stroną naszego związku, jednak straszna z niego maruda! mam wręcz odwrotny problem, maruda i maruda, narzeka, a jak coś się stanie żali się jak dziecko! oby F. wrodził się we mnie!, czasem ja nie mam jak ponarzekać bo on to robi za nas dwoje, na szczęście szybko mu mija, bo inaczej by mnie do szaleństwa doprowadził!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.