Menu

Jesienna depresja

Dni stają się coraz krótsze, szybko zapada zmrok, jest zimno i deszczowo. Czy taka pogoda odbija się na twoim samopoczuciu? Czy tracisz radość życia, chęci do działania i zapał? Jak przetrzymujesz okres jesiennej słoty? Opowiedz nam o tym.

Ania
 1210  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie jesień pogoda samopoczucie depresja

Odpowiedzi

Ancia0110
Ja niestety jestem nie do wytrzymanaia,a jak do tego jeszcze okres dojdzie to bron Boze podchodzic!!! Zal mi tylko mojego faceta bo to sie na nim wszystko odbija...musze troszke nad soba popracowac:(
daryjka87poznan
Jesienna depresja jeszcze pewnie przede mną.
mamaMaksa
A ja urodziłam się w listopadzie i lubię jesień
Kordelia
Na mnie niestety pogoda wpływa, tak więc jak napada mnie smutny, melancholijno-depresyjny nastrój, to zabieram dziecko, aparat i ruszamy gdzieś w teren fotografować jesień. A teraz w parkach i laskach, drzewa i liście obsypane jesiennymi barwami wyglądają fantastycznie:)
elcia
mnie czesto dopada depresja ale nie jest ona związana z porami roku tylko z moją bezsilnością. Czy umiem sobie z tym radzić? Nie umiem, ale każdy dzień jest inny i przynosi nowe doświadczenia,depresje mijają same, tak jak zresztą wszystko w życiu.
Tosia
oj ja uwielbiam jesien,,, wlasciwie kazda pore roku... :) wiec luzik
Mandarinios
Jesień i zima mnie dobijają... szybko się robi ciemno, jest najczęściej szaro, buro i zimno.... blah.... do tego jestem meteopatką więc wszelkie wahania ciśnienia mnie dobijają.... nie mam jakiś sprawdzonych sposobów... poprostu biorę się w garść i czekam ........ oby do lata :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.