Menu

Jesienne deszczowe dni i zimne wieczory

Jesień jest kontrowersyjną porą roku. Albo się ją lubi, albo nie. Często pogoda płata figle i często bywa wietrznie i deszczowo. Jak spędzacie brzydkie deszczowe dni? Jakie rozrywki fundujecie waszym pociechom, aby nie "umarły z nudów" i nie stały się marudne? Macie sprawdzone metody na przetrwanie takich dni? Podzielcie się z innymi, być może kogoś zainspirujecie.

Ania
 1683  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport rozrywka jesień zabawa

Odpowiedzi

mala21
Zawsze na początku takiego okresu dopada mnie jakaś handra. Nie cierpię takiej pogody i nie bardzo sobie z nią radzę. Kocham słońce i ciepełko. Jesienią szybko przywdziewam zimową kurtkę i grube rękawiczki. Po prostu taki ze mnie zmarźluch. Na szczęście mój mały jest na tyle pomysłowy że sam potrafi znaleźć sobie tysiąc zajęć
mammma
ostatnio Kasia13 zadała takie pytanie :) Jesienne długie wieczory doskonale nadają się do zacieśniania rodzinnych relacji. Dla mnie to smakowite podwieczorki i kolacje, wspólne zabawy, gry. To okazja na spędzenie czasu z najbliższymi, odwiedzenie znajomych. nie musi być nudno i depresyjnie, zwłaszcza że inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą ;))
renata29
Ja też kocham jesień.Mój smyk nie nudzi się w domu,wyciąga garnki z szafek,gotuje pokrywki od słoików:)biega po całym domu i roznosi wszystko a ja to potem sprzątam:)
justii34
Najstarszy chodzi na koncerty i z przyjaciółmi spedza czas,młodszy na treningach a potem chwila odpoczynku i kapiel,spać.W weekendy zaprasza dzieci lub odwiedza ich,a maluni to jeszcze mu obojetne czy to jesień czy lato.......
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.