Menu

Jest mi strasznie smutno

Znajomi zaprosili nas na swoja 30-stkę na imprezę – powiedziałam mężowi, że nie damy rady, bo nie mamy wtedy co zrobić z Werką – to za tydzień, więc dziadkowie będą na wczasach. Oznajmił mi że on pójdzie, że sobie nie odpuści a ja mogę zostać... Jest mi strasznie przykro, jestem na niego jednocześnie zła – ciekawe co by było jakbym to ja mu tak powiedziała.

lucynka78
 588  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

urodziny obowiązki impreza znajomi

Odpowiedzi

dudka
No nie za miło... mój mąż by beze mnie nie poszedł – chyba, że zostaje celowo wydelegowany np. na imieniny do cioci :)
lusilla
A niech idzie – kichaj na to! Przecież jeden wieczór wytrzymasz bez niego. Nie daj mu satysfakcji i nie daj odczuć że jest pępkiem świata i jest ci niezbędny – bo nie jest. Jak się macie o to kłócić – to niech idzie
kasia13_archiwum
Rzeczywiscie przykre. Czy corka jest wylacznie twoim dzieckiem? Nieladnie, ze z tego powodu tylko ty musisz sie poswiecac.
Tez byloby mi smutno, gdyby moj maz tak zrobil.
kasia13_archiwum
Wlasciwie @Magic ma racje. My tez zabieralismy dziewczynki ze soba jak byly takie male. Potem spaly np w wozku.
kasia13_archiwum
Zgadzam sie calkowicie z @Julia.


@lusilla... takie przyzwolenie moze sprawic, ze to do normalki przejdzie, ze maz bedzie sam wychodzil, bo zona sie musi dzieckiem zajmowac.
Wiem co mowie, bo na poczatku mielismy ten sam problem. Mezus poszedl pare razy sam, bo tak bylo latwiej i pozniej to juz sie nawet nie pytal, czy z nim pojde.
Ale na szczescie wyregulowalismy to. Ale bylo pare klotni na ten temat.
artanis
ja się zupełnie nie zgadzam z @lusilla i @ellaa21. Pewnie, zapłodnić, mieć dziecko, którym można się na niedzielnych obiadkach u rodziców chwalić super. Do tego nadal sobie chodzić na imprezki, bo przecież żona zostanie.
Znając mój charakterek pewnie powiedziałabym: "a dlaczego ja mam zostać? to nasze wspólne dziecko. Tym razem zrobimy tak, ja idę, Ty zostajesz z dzieckiem, albo jeśli uważasz, że to nie sprawiedliwe - losujemy" :)
artanis
Założę się, że wtedy na pewno skombinowałby jakąś opiekę dla maleństwa!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.