Menu

JESTEM PRZERAŻONA-BOJE SIĘ O ZDROWIE SYNKA!DZIECKO!!

witam drogie mamy-może panikuje, ale.....
10 lipca urodził się nam synek.niby było wszystko ok.ważył 3330 i 53 dłu.dostał 9 pkt. urodzony przez ciecie-wcześniej tez miałam cięcie.ale po kilki godzinach cos zaczęło sie dziać-mały zaczął mieć problemy z oddychaniem.po dobie zobaczyłam go w inkubatorze po taka małą maseczką-metoda nCPAP.i welflony.szok!!!!!!
okazało sie ostatecznie że u synka rozpoznano niewydolność oddechową, niedokrwistość- w 2 dobie miał przetoczną krew.wrodzone zapalenie płuc-choc nie byłam przed rozwiązaniem chora, konflikt serologiczny w grupach 0-A(synek ma grupę A RH+)-choc badanie nic wczesniej nie wykazały.córeczka z 1 ciąży miała moja grupe-0RH+.i jeszcze hiperbilirubionę- żółtaczke i pózniej fototerapia..dostwała dużó antybiotYków w 10 dobie wrócilismy do domu. badanie słuchu wyszło ok. i badanie neurologa wykazało lekkie osłabienie mięśniowe ale tragedii nie ma.
DROGIE MAMY POWIEDZCIE CZY POWINNAM SIE MARTWIĆ JAKIMIś KONSEKWENCJAMI ZWIĄZANAMYMI Z TYM CO MÓJ SYNEK JUZ PRZESZEDŁ.LEKARZ W WYPISIE WSKAZUJE NA STAN DOBRY BEZ JAKIS DODATKOWYCH ZALECEŃ-JEDYNIE POWTÓRNE BADANIE NEUROLOGICZNE I BADANIE SŁUCHU, A I MORFOLOGIA.
PROSZĘ NAPISZCIE COŚ BO JESTEM PRZERAŻONA-NIE MYŚLE O NICZYM INNYM.NIE POTRAFIĘ NORMALNIE ŻYĆ.BOJĘ SIE!!!!!!!POZDRAWIAM.

julinek
 1483  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem noworodek zdrowie dziecko

Odpowiedzi

krasna1
znajdź dobrego pediatrę i życzę zdrówka
Zana
zgadzam się z krasną ...dobry pediatra i będzie ok ...(prezent) ....zdrówka
Juli1303
Nie martw sie na zapas, bo jak mama jest szczęsliwa to i dziecko sie lepiej czuje. Ja też miałam straszne problemy zdrowotne z moim małym . My byliśmy 3 miesiące po porodzie w szpitalu...ale nie traciłam nadzieji. Dzis ma 4 lata i zdrowy jak rydz
cela
Myślę, że martwisz się na zapas i swój stres przekazujesz swojemu dziecku, a jemu to w ogóle nie potrzebne. Sama piszesz, że stan dziecka jest dobry. Uspokój się i poczekaj do wyznaczonej wizyty kontrolnej. Bądź dobrej myśli(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
cela
Juli303(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
maja1482
będzie dobrze(kwiatek)(kwiatek) dobry pediatra to podstawa(prezent)(prezent) życzę zdrówka(cukierek)(cukierek)
mycha2706
Przechodziłam przez takie sytuacje z Igorem,po porodzie miesiąc na oddziale,tez miał problemy z oddychaniem w pierwszej i kolejnych dobach...Dostał 10 pkt o 11.40 a w nocy zaczął schodzić...
Miał milion badań,czekała nas rehabilitacja...zaufałam lekarzom,bo uratowali Mu życie.Teraz ma 3 lata i jaki piękny taki niedobry(grins)
Myślę,ze gdyby było coś nie tak,to lekarze by tego nie lekceważyli a na bank by Was nie wypisali do domu...My w zaleceniach mieliśmy:oprócz morfologii,ortopede,kardiologa,neurologa,poradnie wcześniaków,rehabilitacje i już nie pamiętam co jeszcze...
Zdrówka zyczę,bedzie dobrze(prezent)
PatrycjaM
Jak mój syn miał 1,9miesiecy trafiłąm znim do szpitala. Dodam ze z własnej głupoty! Jadł orzecha włoskiego uciekł mi do domu i sie potknoł. Zakrztusił sie zle oddychał i do szpitala zzagrorzeniem zycia. Miał dwie bronchoskopie lekarze nie ukrywali ze różnie moze sie to skończyć. Co myśmy z mężem przeżyli, na szczęscie wszystko jest ok.

Pamiętaj ze jak ty sie boisz to dziecko to czuje. Myśl POZYTYWNIE!!! Wszystko bedzie dobrze. Wiem ze to trudne ale odrzucaj "złe" myśli i zastępuj je dobrymi. Mów sobie ze WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU! No i znajdz dobrego pediatre. (prezent)
julinek
(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.