Menu

Jestem w ciąży...

1.Jak powiedziałyście rodzinie że jesteście w ciąży?
2.W którym tygodniu ciąży byłyście?
3.Jak zareagowali na tą nowinkę?

czekoladka22
 467  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina ciąża

Odpowiedzi

Tuptolek
1. zwyczajnie
2. około 6 tyg.
3, "powariowaliście", "ojej"
renata29
W pierwszej ciąży najpierw powiedziałam mamie(przez tel.bo mieszkam daleko).Druga dowiedziała się szwagierka bo prosiłam ją o namiar na jakiegoś ginekologa.Teściowej powiedziałam przed wizytą u lekarza.
To było ok.9 tygodnia ciąży.
Wszystkie były trochę zaskoczone ale bardzo się cieszyły,tzn.teściowa to nie wiem bo nic nie powiedziała :)
O drugiej ciąży powiedziałam mamie tuż po zrobieniu testu.Była bardzo zdziwiona i nie mogła w to uwierzyć bo byliśmy akurat wtedy u niej na wakacjach :)
amalka
1. Zadzwoniłam do taty, poprosiłam żeby dał na "głośno mówiący" i oznajmiłam- "Mamo, tato jestem w ciąży!!!" Rodzice się popłakali ze szczęścia (bocian) Jeszcze tego samego wieczoru na kawkę wpadła Druga Mama i powiedzieliśmy jej razem. Była zaskoczona i wzruszona. Nigdy chyba nie wyściskała i nie wycałowała mnie tak mocno jak tamtego wieczoru (grins) Później obdzwoniłam resztę rodzinki.

2. Byłam we wczesnej ciąży (około 2-3 tydzień) i jeszcze przed wizytą u lekarza (po pozytywnym wyniku dwóch testów) Zalała mnie taka fala szczęścia, że nie mogłam się powstrzymać i musiałam się podzielić dobrą nowiną (prezent)

3. Odpowiedź zawarłam w punkcie pierwszym.
kasiulka1985
obie ciąże już w 7tyg od mojej rodziny usłyszałam wielkie okrzyki radości i płacz mamy a rodzina męża (mniej emocjonalna) po prostu się ucieszyli i Gratulowali.
Justyna14
Maz byl przy tescie.Staralismy sie o malenstwo.Wielika radosc.Przyjaciolka po tescie.Radosc.Rodzinie chcielismy powiedziec pozniej,bo mialam problemy od poczatku.W 11 tyg.,wyladowalam w szpitalu,bo mialam plamienia.Wtedy powiedzielismy rodzinie.Moja to olala.Ciaze,zagorozenie poronienia.
Siostra,ciocia meza (ma tylko ich)bardzo sie ucieszyli,ze powiekszy nam sie rodzina.

Dzis mala ma 8,5 miesiaca i moja rodzina za bardzo sie nie intersesuje.Trudno.Mam to gdziesc.Nasza coreczka,nasze szczescie.Za jakis czas postaramy sie o rodzenstwo dla malej
amalka
Kurde... @Justyna aż mi się smutno zrobiło po Twojej wypowiedzi...
katarynka3311
Właściwie to mój mąż, a wtedy narzeczony powiedział to rodzicom przez Skype, bo mieszkaliśmy wtedy w Anglii. Było to jakoś na początku ciąży, po zrobieniu testu. Ja byłam w szoku i na początku nie byłam zadowolona z tego, że będziemy mieli dziecko, ale rodziny się cieszyły bardzo.
emikacpi
Normalnie
zaraz po teście ok. 3 tydzień
Bardzo się wszyscy cieszyli , dziecko to błogosławieństwo od Boga i nie przejmuj się kochana zdaniem innych , to Ty je urodzisz i wychowasz nie inny więc zbierz się w sobie i z podniesioną głową powiedz najnormalniej w świecie JESTEM W CIĄŻY (kciuki)(kciuki)
Zana
o starszym powiedzieliśmy rodzinie w trakcie fajerwerków przy składaniu życzeń noworocznych na plenerowym sylwestrze ... "Wszystkiego najlepszego ,zostaniesz babcią" brzmiały moje życzenia do przyszłej teściowej :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.