Menu

Jesteś lub chciałabyś zostać wolontariuszką?

Wolontariat, czyli pomoc innym, bezinteresowne zaangażowanie i aktywność społeczna przynosi wiele korzyści także samemu wolontariuszowi. Brytyjscy naukowcy doszli ostatnio do wniosku, że wolontariat korzystnie wpływa na zdrowie i jakość życia osoby niosącej pomoc innym. Jak donosi rynekzdrowia.pl , wolontariat zmniejsza ryzyko depresji i daje więcej satysfakcji z życia, przedłużając je tym samym. Czy Ty także jesteś lub chciałabyś zostać wolontariuszką? Jeśli tak, opowiedz nam, w jaki sposób!

Jesteś wolontariuszką?

NetMamaTeam Team
 579  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport wolontariat wolontariusz

Odpowiedzi

amalka
Byłam wolontariuszką. Rozmawiałam kilka dni temu z moją ówczesną zwierzchniczką i chyba wrócę do dzieciaków. Nie mam chwilowo pracy, więc przynajmniej pożytecznie czas wolny wykorzystam.
malutka543
Bylam wolontariuszka i dawalo mi to wiele radosci, moc pomoc dzieciaczkom i widziec ich usmiech na twarzy, uczeatniczylam w "Cała Polska czyta dzieciom" i chodzilam po przrdszkolach i czytalam, organizowalam zabawy roznego rodzaju, ahh jak tak sobie wspominam.to chcialabym wrocic do tamtych czasow:)
katarynka3311
Byłam wolontariuszką w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób z upośledzeniem umysłowym. Fajna sprawa, jakbym mogła robiłabym to dalej. Dawało mi to dużo radości.
LaMandragora
Nie jestem, nie bylam, natomiast chetnie zostalabym. :) Piekna sprawa.
oli28
Byłam przez 4 lata i ten okres pozostanie w moim sercu do końca życia.Dzięki temu zaczęłam bardziej doceniać to co mam i inaczej zaczęłam patrzeć na pewne rzeczy.
Nena
W polsce bylam w toz i w fundacji zajmującej sie szkoleniem psów przewodnikow.
Joasiu podziwiam cie za wolontariat w hospicjum dzieciecym ja nie umialam- na studiach mieliśmy praktyki i po kazdym powrocie do domu wylam z żalu.
Obecnie wspolpracuje z organizacja wspomagajaca kobiety maltretowane przez najbliższych.
jola8443
ja nie byłam,ale zostałabym z miłą chęcią.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.