Menu

Jesteś pamiętliwa?

Ludzie są różni - ten fakt nie ulega wątpliwości. Różnice zaznaczają się także, gdy dochodzi do konfliktów. Jedni zapominają urazy w mgnieniu oka, inni potrzebują dużo czasu albo nie zapominają w ogóle. Jak to jest u Ciebie? Jesteś pamiętliwa czy niekoniecznie? Jak radzisz sobie z powrotem do normalności po sytuacjach kryzysowych?

Jak bardzo jesteś pamiętliwa?

NetMamaTeam Team
 1120  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina pamiętliwość konflikty

Odpowiedzi

renata29
Niestety jest kilka osób,którym nie zapomnę pewnych rzeczy chyba do końca życia.Całej reszcie w pierwszej chwili mam ochotę zrobić wielką krzywdę i strasznie się zemścić, po czym momentalnie mi przechodzi i o wszystkim zapominam :)
karolincia
Zależy w stosunku do kogo, pewnych rzeczy i wypowiedzianych słów nie zapomnę nigdy, ale jest tylko kilka osób które tak na mnie działają, z reguły jeśli ktoś chce ze mną żyć dobrze to nie ma problemu.
MaLaCzarna
Niestety , ale TAK.
karolcia514
oj bardzo pamiętliwa jestem.
clyde22
Witam w klubie...(pokoj) Mam jeszcze ten urok, że zdarza mi się wybaczać, ale nie zapominam nigdy. (bankimydlane)
mloda22
Ja jestem osobą bardzo pamiętliwą
Beatka2010
Zależy do kogo i do jakiej sytuacji ale niestety bywam
irekzboralski
również jestem bardzo pamiętliwa...potrafię wybaczyć ale zapomnieć nigdy
czekoladka22
Pamiętam jeśli ktoś mnie skrzywdzi ale wybaczam jeśli komuś zależy na mnie. Wiadomo niektórych rzeczy nie da się zapomnieć np. ( musimy ci usunąć ciążę przecież nie dam rady utrzymać mojego i twoich dzieci ...)
goskapolak
Olewam to(slonce).Po co mam pamiętać złe rzeczy od osób,które niewiele dla mnie znaczą?(mruga) A po co mam pamiętać złe rzeczy od osób,które znaczą dla mnie najwięcej?Przecież tych złych rzeczy od najbliższych w ostatecznym bilansie jest mniej niż dobrych(rofl)
Nena
ogolnie mam bardzo dobra pamiec i zarowno do zlych jak i dobrych rzeczy, jestem wzrokowcem i wystarczy ze raz cos zobacze i zapamietam i wiem gdzie i kiedy to bylo. wiec jesli ktos mi naprawde nadepnie na piete to pamietam by w przyszlosci miec sie jednak na bacznosci i nie dac sie drugi raz zrobic tak samo.niektorzy ludzie sie nie zmieniaja i jesli raz juz cie skrzywdzili to niestety nie ufam.....
Nula139
Tak i to bardzo.
lola86
Bardzo aż za bardzo , i uparta też jestem strasznie . A potem się dziwie po kim moje dziecko takie jest (hahaha)(hahaha)
Mysiulineczka
Tak, jestem pamiętliwa i to bardzo.
amalka
Kolejny skorpion się kłania (grins) Jestem tak pamiętliwa, że całą kłótnię potrafię przytoczyć co do słowa i z podziałem na role (grins) Oczywiście sprawa dotyczy ważnych kwestii, nie pierdół be większego znaczenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.