Menu

Jesteś za czy przeciw mundurkom w szkołach?

Niektóre szkoły w Polsce mają wprowadzony obowiązek noszenia przez uczniów mundurków. Czy uważasz, że dzięki temu dzieci nie wyróżniają się pomiędzy sobą strojem w szkołach i jest to dobre, czy też jest to przesadne ograniczenie dzieci i nastolatków? Wyraź swoją opinię na ten temat w komentarzach poniżej.

Ania
 829  8

Odpowiedzi

Nula139
Jestem za.
ada410
Jestem jak najbardziej za, bo to i ładnie wygląda, i w pewnym stopniu ukróci zazdrość dzieci o to, że jedno ma taki strój a drugi nie. Sama także chodziłam i w fartuszku i w mundurku, i wcale się z tym źle nie czułam :))
emiliab
Dzisiaj młodzież bardzo często myli szkołę z dyskoteką. Jestem jak najbardziej za, tylko niech to wygląda ładnie i schludnie tak jak np w Anglii, bo jak na razie u nas np dzieciaki za mundurek mają koszule jeans-owe albo ohydne kamizelki.
alinagj1o2
W szkole gdzie chodzą synowie mieli przez pierwsze 2 lata jak chodzili .Też byłam za ,do czasu aż nie zaczęło się gubienie .Często taki mundurek mino że był podpisany ,nawet wyszywany po wf znikał gdy dziecko go zostawiło lub syn szedł do domu po lekcjach i nie zawsze schował do szafki . Rada rodziców większością głosów zdecydowała o zniesieniu mundurków .Co mnie bardzo ucieszyło .
stokrotka79
Pewnie, że jestem za.... Za moich czasów tak się w szkole chodziło i nie było podziału na biedne i bogate dzieci.
angelika28
Jestem za...ale wiem, że to się u nas nie przyjmie, w Anglii wiąże się to z jakąś tradycją, pielęgnowaną od dawien dawna...próby wprowadzenia były, ale i tak nie wyglądało to tak jak trzeba...
mycha2706
U nas Ala nosiła przez pierwsze trzy lata i nie wiedzieć czemu zniesiono ten obowiązek, a szkoda, bo żadno dziecko się nie wyrózniało.Wszyscy wyglądali schludnie i elegancko. Od tego roku już mundurków nie ma...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.