Menu

Jesteś zadowolona ze swojej figury?

Z badań, które przeprowadzone zostały w roku 2010 przez międzynarodową agencję GFK między innymi na temat aktywności fizycznej Polek i Polaków wynika, że około 60% polskich kobiet jest niezadowolonych ze swojej figury. A jak to jest u Ciebie? Jesteś zadowolona ze swoich kształtów czy chciałabyś coś zmienić w swojej sylwetce?

NetMamaTeam Team
 632  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli figura sylwetka

Odpowiedzi

Jaga80
Ogólnie jestem.2 lata temu wzięłam byka za rogi i zrzuciłam resztki kilogramów pozostałych mi po ciążach i jeszcze kilka zbytecznych i tak się trzymam do dziś.Nie mam idealnej figury ale jestem z niej zadowolona(grins)
Beatka9316
Częściowo jestem zadowolona ale nie do końca... Niby schudłam do wagi z przed ciąży. Tylko, że miałam dość duży brzuch w ciąży i niestety ta skóra na brzuchu nie jest już taka jak kiedyś... Ale nie pozostało mi nic jak zaakceptować to jaka jestem i już będę. :)
tlolek
idealnie nie wyglądam, zresztą nigdy nie miałam idealnej figury ale nie narzekam czuję się całkiem dobrze w swoim ciele.
MamaMateuszka
Raczej jestem ale chciałabym trochę przytyć, tak z 5kg żebym nie wyglądała jak wieszak na ubrania.... No i mam nadzieję że i w cyckach też by mi troszkę przybyło (grins)
oli28
Ogólnie jestem zadowolona ze swojej figury,ale mogła bym troszkę przytyć tylko jakoś mi się nie udaję mimo tego,że lubię zjeść:)
jola8443
ja jestem zadowolona.
amalka
Nie... Podobnie jak z całej reszty (pout)
MamaMateuszka
Zdając sobie sprawę z naszych plusów i minusów jesteśmy w stanie ubrać się chowając to co nie potrzebne. Natomiast niektórzy nie posiadają w domu lustra.... nie zapomnę jak stałam latem na przystanku i stała również dziewczyna - młoda, na oko 19-20lat, przy kości.... Miała na sobie całkiem fajną bluzeczkę która na plecach miała siatkę z cieniutkich sznurków. Bluzeczka była ciut za mała więc sznurków tych widać nie było natomiast z tłuszczyku uformowały się ładniutkie kwadraciki, wyglądała bosko(smiech)
flame123
Taaa, mój widok samą mnie powala:-) Wciąż próbuję wstać:-)
kama86
Nie jestem...i nie bede dopoki nie zrzuce pozostalosci z ciazy..(pout)(pout)(pout)
irekzboralski
Obecnie nie...będę 6 kg mniej...
Nena
za duze cycki mam ale ogolnie rzecz biorac to tak.
mloda22
Akceptuje siebie taką , jaką jestem
agis
Jestem zadowolona
Bestyjka
nie jestem ale jak uda mi się schudnąć 8kg to będę :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.