Menu

Jesteście systematyczne?

Czy potraficie być systematyczne? Bo ja niestety nie a miałabym dużo łatwiej gdyby udało mi się to osiągnąć... gdybym systematycznie sprzatała, prasowała, okładała dokumenty i rachunki w jedno miejsce itd. Nie do przeskoczenia jak dla mnie. Jak sobie z tym radzicie?

Marlena
 395  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

systematyczność

Odpowiedzi

artanis
NIE :(
betty
no ja jestem aż za bardzo systematyczna i u mnie każda rzecz musi być na swoim miejscu. tak rozplanowuje sobie dzień że na wszystko starcza mi czasu :) i tak odkurzam 2 razy w tygodniu, piore i prasuje na bieżąco, gotuje na ogół na dwa dni, zakupy większe raz w tygodniu i tak mniej więcej to wygląda :) mój mąż nieraz się złości że muszę zrobić "coś" już a nie np jutro ale taka już jestem i dlatego na obowiązki domowe nie narzekam :)
avialle
@betty czuję jakbym czytała siebie :D, mąż nazywa to chorobą wściekłej gosposi :D, gdy np. zdejmuję pranie i rozkładam prasowanie :D. Oczywiście czasem dochodzi między nami do spięć, bo np. w sobotę muszę mieć wysprzątane mieszkanie choćby nie wiem co. Tak samo dokumenty, rachunki, robię listy zakupów i zadań do wykonania :). I starcza mi czasu i na synka i na netmamy ;).
krasna1
zawsze
kasia13_archiwum
Mam tak jak @betty i @avialle...
Misia80
dokładnie tak jak ma Kasia,betty i avialle:)
Agula
Jeśli chodzi o porządek to jestem pedantką, także systematyczność przede wszystkim. Nie lepiej zrobić raz a porządnie niż potem marnować czas na układanie papierków za każdym razem ? :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.