Menu

Jesteście zwolenniczkami mody czy wygody?

Jak lubicie się ubierać? Modnie czy wygodnie? Co myślicie o nowych trendach? Jest to dla Was wyznacznik jak należy sie ubierać, przeglądacie magazyny z modą, czy raczej wolicie swój własny styl...?

justa
 587  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy ubranie strój moda

Odpowiedzi

kosia
Ja lubię swój styl i nie widzę powodu żeby wyglądać jak większość kobiet na ulicy - bo taka jest moda. Ponadto do szału doprowadza mnie to, że jak już jest jakaś moda to nic innego się nie da kupić - bluzki same obwieszone świecidełkami, pstrokate itd. A ja nie chcę wyglądać jak papuga. Mam swoje lata i jednocześnie problem z kupieniem stonowanych rzeczy dla siebie. Jeśli wychodzę stawiam raczej na strój sportowo-elegancki - bez przegięcia w żadną stronę - w domu jednak zdecydowanie stawiam na wygodę - dresik, koszulka, krótkie spodenki, klapeczki.
hogata
Ja jestem zwolenniczką wygody, ważne żeby najpierw było wygodnie, później dopiero modnie ;)
kasia13_archiwum
Zaleznie od sytuacji. Jak gdzies wychodze, to staram sie, zeby to bylo modne.
W domu, albo na placu zabaw z dziewczynkami stawiam zdecydowanie na wygode, ale taka elegancka. Na pewno zadne powyciagane t-shirty czy spodnie dresowe.
sabina
Mam swój styl i nie lubię wyglądać tak samo jak inni, tym bardziej, jeśli aktualny trend mi się nie podoba. Moda tak naprawdę się powtarza co jakiś czas i jest przerobieniem starego stylu z nowymi dodatkami. Lubię łączyć styl z wygodą, a w domku to wygoda zawsze jest na pierwszym miejscu ; )
KdaPl
Zdecydowanie stawiam na wygodę
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.