Menu

Jeszcze jedno pytanie o katar

Czas katarów i przeziębień nastał.Dopiero co tydzień temu wyleczyłam córkę z jednego kataru,żeby po tygodniu znów się nawrócił.Stosowałam wtedy,krople Sinupret,Otrivin,Ephorbium,Wit C,Olejek Oil Bas,i inhalacje z soli fizjologicznej.Moje pytanie jest takie ,czy teraz mogę znowu całe te leczenie tymi kropelkami powtórzyć?Czy nie jest za mały odstęp czasowy?Czy lepiej iść do lekarza?ale co on innego mi da?Córka 20 msc.

Kasia1978
 633  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie leki bez recepty katar

Odpowiedzi

Kasia1978
to leki homeopatyczne..Sinupret do picia żeby się wydzielina rozrzedziła,a Euphorbium do noska,by lepiej się oddychało..
Kasia1978
otrivin to tak na noc by lepiej spała ,bo tamto to za bardzo nie odtyka ją.
emiliab
Jak ten katar tak notorycznie wraca, to może lepiej żeby lekarz to zobaczył. No i jestem tego samego zdania co asafi@, co za dużo to nie zdrowo. Wystarczy jeden a skuteczny.
GUGULKA
Kasiu ja podaję małemu dokladnie to co ty, tylko otrivin daję przez max4-5dni i tylko na noc, a to ze dajesz euphorbium i sól fizjol to na pewno nie przedobrzysz. Ja zamias wit c daje rutinoscorbin, lub cerutin, bo on opócz tego ze wzmacnia to i uszczelnia naczynka takze katarek szybciej mija.
Mysiaa
rutinoscorbin dla małego dziecka??(wow)(wow)(wow)
Achcha
Mysiaa(krejzolka) skad ten rutinoscorbin?
Mysiaa
ekhm GUGULKA napisała,że daje rutinoscorbin albo cerutin swojemu dziecku......przeczytaj uważnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.