Menu

jeszcze jedno pytanko

:) a czy Wy ubieracie sie w firmowych sklepach typy Reporter itp. czy raczej tanio typu targ??? U mnie otwarli sklep bluzki różnorodne są tam po 10zł sukienki śliczne 28zł. ZAPRASZAM:):):)

Ancia0110
 644  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy sklepy

Odpowiedzi

Remedios
tanio typu lumpeksy:) i wtedy tylko niezniszczone rzeczy, na ogół firmowe i dobrej jakości...przy ilości ciuchów jakie kupuję zbankrutowałabym w firmowych sklepach, ale gdy kupuję coś co muszę ponosić dłużej (kurtkę, płaszcz, buty, dżinsy, bieliznę) to na ogół w firmowych sklepach. Na targach raz na ruski rok bywam, ale zawsze gdy jestem kupię jakieś bluzki na lato, coś czego potem nie szkoda:) Uważam że żeby kupować tanio trzeba być bogatym
nikordia
a ja róznie ale z przewagą firmowych...
betty
jak mnie sie cos podoba to po prostu kupuję i tyle! nie liczy sie dla mnie czy ciuch ma metkę firmową czy nie? te tańsze również są dobrej jakości...
JUSTYLKA
lubię dla dzieci H&M ale kupuję również bardzo fajne ,kolorowe i dobrej jakośći ciuszki używane...
daryjka87poznan
U mnie róznie, ale czesciej kupuje cos na bazarku.
xkasiulax
Ja często wpadam do firmowych sklepów jak są różnego rodzaju promocje albo jakaś fajna wyprzedaż ,obniżki cen.
kupuję też ciuchy na bazarkach , i zwyczajnych sklepikach więc to różnie u mnie bywa (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
flame123
ja lubię firmowe ciuchy, ale staram się kupować w dobrych cenach
Lexi
Markowe. W polowie przypadkow z ebaya (grins)(grins)
Tosia
sory ale firmowe typu Reporter? brrr... okropna firma
mammma
a ja różnie. lubię sklepy internetowe i allegro. markowe rzeczy czasem nie różnią się wiele jakością i płaci się za metkę. przejechałam się parę razy i teraz uważam. zwracam uwagę na jakość materiału, skład surowcowy, czytam metki, sposób prania i konserwacji. nie stać mnie na takie marki, które zawsze są pierwszej jakości i niezawodne.
emiliab
Ja zazwyczaj w sklepach odzieżowych, ale nie firmowych. Czasami coś firmowego kupuję w ciuchlandzie, rzeczy dużo tańsze i nie chodzone. Na targówku kupuję ciuchy do chodzenia w domu typu spodnie dresowe, t-shirt.
Magdzik
Ja w różnych sklepach kupuję, na targu też... I powiem tylko tyle, że na targu też można kupić PORZĄDNE ciuchy, czy buty (grins)
33anna
Dużo rzeczy kupuję w lumpeksach:) i wszystkie mam firmowe, nie zniszczone i za parę groszy! Lubię dużo ciuchów, a tam naprawdę można się ładnie ubrać i sporo zaoszczędzić. Wszyscy mamy piękne firmowe ciuszki.....Oczywiście nowe też kupuję, ale rzadko. Nowe to obowiązkowo obuwie i bielizna!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.