Menu

Jeszcze raz zabawki

Witam!
Tak się zastanawiam czy kupujecie swoim dzieciaczkom czasem używane zabawki np. na allegro?? Bo ja szczerze powiem że kupuję jak widzę że jakaś zabawka jest w bardzo dobrym stanie to po co mam wydawać fortunę na nową skoro mogę kupić dzieciakom zamiast jednej nowej kilka używanych. Chodzi mi tu głównie o te droższe zabawki np. Fisher Price, Chico, itp. A jak jest u Was??
Pozdrawiam (kwiatek)(kwiatek)

Aneta50209
 683  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zabawki

Odpowiedzi

agnieszka79
ja kupuję wszystkie zabawki nowe
iwona1985
wszystkie zabawki jakie ma córka to sa nowe
krasna1
ja kupuję na allegro tak jak Ty,
mam takie same zdanie
anulaw
Ja też czasem kupuje na allegro.Kupiłam synkowi huśtawkę była w stanie idealnym i kosztowała 250 zł a nie 500.Więc czemu nie
gabi206
Ja raczej taram się kupowac nowe. Moja córeczka musi obeznac się dotykając zabawki-wtedy łatwiej jest się jej na coś zdecydowac.
anetka1131
(prezent) ja kupuje nowe nie zawsze firmowe ,ale nowe.
xkasiulax
Zawsze kupuje nowe(kciuki) tak jak anetka1131 nie zawsze firmowe (kciuki)
Aneta50209
No nie myślcie że moje dzieci bawią się tylko firmowymi i używanymi zabawkami. Mają również nowe ale jak czasem widzę to nowe badziewie które psuje się po kilku użyciach to wolę kupić coś trwalszego a że nie stać mnie żeby jak pisze @malutka2202 zapłacić 170 zł za nowe krzesełko uczydełko a chcę żeby moje dzieci to miay to kupuję im używkę w bardzo dobrym stanie za 50. Im i tak nie robi to różnicy, ważne że bawić się tym da. (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
sheryl
oczywiście, czasami kupuję używane jak są w bardzo dobrym stanie. Te dobrych firm bardzo dobrze się trzymają i jeszcze potem ja je za dobrą cenę sprzedaję. I wolę markowe używane niż nowe, ale tanie badziewie.
darzenka
kupuje uzywane i nie widze w tym nic zlego skoro sa w dobrym stanie po co wydac 120 zl jak mozna 60 zl :) i jeszcze zostanie na cos innego
sheryl
malutka 2202 (awve)
sheryl
... a czasami da się znaleźć nówki w super cenach na allegro. Krzesełko do karmienia chicco polly normalnie ok 500 znaklazłam nówkę za 260 (tylko musiałam czekać długo 3 tygodnie, poczekałam, a co). Jeździk Fisher Price 350 zł, znalazłam za 158 nówkę (było 5 sztuk). Nie wiem skąd oni to biorą (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.