Menu

Język

Moja kochana mamusia nauczyłam Małego wystawiać język, no masakra normalnie, non stop na wierzchu, a jak kogoś widzi to najpierw język pokazuje, później myk do buzi i uśmiech wali.(krejzolka)(krejzolka)
Jak go tego oduczyć, bo jak mi ktoś polecił pieprzu na sypać, ale za to, to dziękuję bardzo(wow)(wow)

StepByStep
 707  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie dziecko

Odpowiedzi

StepByStep
nasypać miało być(grins)
Lexi
Popros mame zeby go teraz oduczyla (grins)(grins)
Joanna30
Najlepiej nie zwracać uwagi to mu minie mój synek tez pokazywał język przez jakiś czas ale teraz juz mu minęło
alinagj1o2
Dla dziecka to coś nowego.Chwali się tym czego się nauczył.Postaraj się nie zwracać uwagi ,powinno samo z czasem przejść jak nie będzie reakcji.
Magdzik
Tak jak pisze @asafi(grins)
StepByStep
Ok czyli zero reakcji, a pryszczyki od śliny to tylko kremikiem smarować??
alinagj1o2
Zależy jakim bo może smakować i będzie jeszcze gorzej.Polecam maść arnikową.Nie jest dobra w smaku a bardzo skuteczna.Zawsze możesz jeszcze do czegoś zużyć.
emiliab
Mój synek "wywala jęzorek" jak jest czymś strasznie zajęty np. rysuje czy ostatnio bawi się w piaskownicy(grins) . Najlepiej chyba udawać że się tego nie widzi, to w tedy zobaczy że to nie robi żadnego wrażenia na otoczeniu to po co to robić, my w ten sposób oduczyliśmy synka robić inną rzecz.
tlolek
@alinagj1o2 mówisz maść arnikową? muszę sama spróbować...moj tez nauczył się jęzorkiem machać...tez moja kochana mamusia go nauczyła...ale już wole to niz to czego teściu go nauczył czyli plucia zupka...2 miesiące sie męczyłam samo przeszło -zero reakcji
Agnieshka76
Miałam to samo Babcia była zachwycona ale sama później stwierdziła że to nie jest fajne, przestaliśmy reagować i po tygodniu zapomniał że to kiedyś było fajne :)))))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.