Menu

Jogging..

Pytanie do mamusiek, które jogging uprawiają... Jak to u Was wygląda? W jakich porach biegacie i ile czasu (mniej więcej)? Czy w międzyczasie wykonujecie jakieś ćwiczenia? Czy lepiej się czujecie jak sobie pobiegacie? Pomaga to schudnąć? uff.. to chyba wszystkie pytania;)(prezent)

Panterka
 728  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

bieganie sport jogging

Odpowiedzi

Panterka
Kurcze @geodonna, coś nie wyobrażam sobie siebie z kijkami.... Bałabym się pytań w stylu "A gdzie narty?"..(grins)
xkasiulax
ja jestem za leniwa ''Jogging'' nie lubię ćwiczyć onie (nigdy) a fakt sport z kijami mnie prześladuje dookoła widzę baki spacerujące coraz modniejszy robi się ten rodzaj spacerów może i ty spróbuj (kciuki) ....ja nie lubię sie zbytnio wysilać,dla mnie sportem jest bieganie dookoła małej i tyle starczy
Achcha
dzięki bieganiu schudłam po pierwszej ciąży, biegalam 3 razy w tygodniu po jakieś 15- 20 min (liczę bez odpoczynków(grins)(grins)(grins) ). Miałam wyznaczoną trasę i ją pokonywałam wolniej lub szybciej z jednym przystankiem lub więcej - zależnie od kondycji, humoru lub widzimisię(grins)(grins)(grins) ale zawsze przebiegałam tyle co trzeba i miałam mega satysfakcję bo szło mi coraz lepiej z dnia na dzień i nawet zwiększyłam sobie dystans!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.