Menu

jonizator powietrza

Jak wiecie niedługo urodzę i zastanawiam się czy warto kupić jonizator/nawilżacz powietrza. Miałam wcześniej nawilżacz taki zwykły(podobny do tego http://allegro.pl/essence-turbo-nawilzacz-powietrza-ultradzwiekowy-i1618195751.html), ale nie zdał egzaminu i zastanawiam się nad takim stojakiem http://allegro.pl/lampa-nawilzacz-jonizator-powietrza-fontanna-hit-i1622411442.html . Mam suche powietrze a nie mam zamiaru bawić się w porozwieszane mokre pieluchy na grzejniku lub na łóżeczku.

milcia22
 1128  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie nawilżanie jonizator powietrza

Odpowiedzi

milcia22
te pojemniki na grzejniki nie zdadzą egzaminu, bo mam w domu 2 latka i już widzę jak karmię małą piersią a on się bawi.
milcia22
mam syna dwulatka, miało być
milcia22
a my mamy bunt dwulatka i nie radzimy sobie czasem, a dojdzie do tego noworodek i zazdrość o niego to już w ogóle chyba osiwieję
milcia22
poza tym rodzę w lipcu i nie będziemy ogrzewać mieszkania c.o. więc te pojemniki ceramiczne to jak już na okres jesienno-zimowy, ale wtedy wieszam pranie na grzejniki i jest nawilżanie, a jak mam problem latem
agnese32
ja mam bardzo goraco w domu i dla synka tez kupuje nawilzacz powietrza. ale dlatego ze mial zakazenie pluc i od tej pory zle mu sie oddycha.
milcia22
ale latem jak będą upały to powietrze z podwórka jest jeszcze gorsze niż to co mam w mieszkaniu, kurcze, chyba nie ma dla mnie żadnego nowego rozwiązania poza tymi mokrymi pieluchami.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.