Menu

jutro termin a tu cisza...

cześć mamusie, na jutro mam termin porodu, ale czuję się coraz bardziej zmęczona, zdenerwowana i ciągle wyszukuję objawów, które mogą świadczyć o zbliżającej się godzinie "zero". W nocy twardnieje mi brzuch i trochę drętwieją mi biodra.....a i co najcudowniejsze OPUCHNIĘTE STOPY chodzę jak kaczka albo pingwin bez zginania stup...ale wyniki ok wiec to nie zatrucie. czy wam też tak ciężko??(wow)

gosiaa9
 738  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

domka
Ja w 9 miesiącu pamiętam też chodzić nie mogłam .U mnie znów mała naciskała jakiś nerw i bardzo duzo problemów sprawiało mi chodzenie ...Aż do stopnia że byłam na apapie by troche przeszło ...
jola8443
ja w drugiej ciazy mnialam stopy spuchniete,bolal mnie kregoslup a nawet w pachwinach.dasz rade zycze ci powodzenia i wytrwalosci.
Majaaaaaa0000
Kochana ja też miałam nogi i ręce jak balony...CHodzić nie mogłam, aż 4 dni przed terminem doszły bóle kręgosłupa...To były skurcze, i następnego dnia urodziłam...WYTRWAŁOŚCI , to moze sie zdarzyć w każdej chwili,każdej godzinie...Nikt nie zna godziny,ani daty swojego porodu w 100%...POWODZENIA:*
gosiaa9
no jakoś radę muszę dać, to nasze pierwsze dziecko i wyczekane, będę czekała tyle ile trzeba...:) ale już bym tak bardzo chciała być po....jutro mam wizytę u lekarza to może coś mi mądrego powie...:)
karolincia
dasz radę nie masz wyboru, już niedługo
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.