Menu

kanalizacja

Drogie mamy ma pytanie , chcą nam wybudować kanalizację , Twierdzą że nie poniesiemy żadnych kosztów , tylko musimy się sami podłączyć do studzienki . Którą oni nam wybudują , Ale pewnie koszty będą . Czy któraś z mam może już przez to przechodziła ???? Chodzi mi o koszty wszystkiego i miesięczne rachunki za tą usługę .

lola86
 402  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

kanalizacja sanitarna

Odpowiedzi

emikacpi
u nas podłącz kanalizacji wyniósł ok.1600 zł 7 lat temu , za ścieki płaci się więcej jak za wodę to chore ;/ na trzy osobową rodzinę płacimy okolo 80-110 zł na 6,7 tygodni .
emikacpi
tyle że to jest rachunek za wodę i ścieki :) jeśli masz wodę ze swojej studni to przez może większe pół czyli ze 100 zł jak ja mam rachunek to wtedy z 55-60 za ścieki .
kinia87
my w wakacje się podłączaliśmy i tak za projekt 1500zł + rury 1000zł no i robocizna, chyba że się samemu kopie. U nas troszkę kopania było, bo szambo nie było blisko studzienki a co za tym idzie poszło więcej rur. Nasza ulica ma do końca roku czas by sie podłączyć,więc korzystamy już z kanalizy,ale jeszcze jej nie zgłosiliśmy,więc płacimy mniej ;P Moja mama (+jeszcze 3 dorosłe osoby) płaci 100zł z hakiem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.