Menu

Kąpiel

Czy wasze dzieci chętnie się kąpią? Zuzia jak naznosi co wieczór zabawek do wanny to nie mogę jej potem stamtąd wygonić - woda już zdąży ostygnąć a ona dalej się pławi!!!!!

Marlena
 695  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak zabawa wieczór dziecko kąpiel

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moje dziewczyny to samo. A juz Yasmina... ojej! Jej wystarczy slowo WODA powiedziec i dostaje szaleju. Jak jest na dworzu to bodajze kaluza, a ona juz w niej lezy... A jak w domu jest, to chocby woda z kubeczka... wylewa ja na siebie. Po prostu woda to jej zywiol. Jak jest w wannie albo baseniku, to najnormalniej na swiecie nurkuje.
Pierwszy raz to normalnie szoku dostalam. Siedzi w wannie, siedzie... a nagle patrze, a ona pac... i sie polozyla... lezala normalnie na dnie, calkiem pod woda. Ja w panike, a ona znowy chyc i siadla, i jak kaczucha zaczela sie otrzasac. A smiala sie, ze hej. I zaraz znowu...
Musze ja dac na plywanie. Fatima tez lubi plywac...
czarna
Eryk bardzo lubi się też kąpać - tzn lubi się bawić w wannie. Wanna wygląda jak przystań jachtowa, bo zawsze ma tam mnóstwo statków i tez tak może siedzieć w nieskończoność. Gorzej jest dopiero jak się zabieramy za właściwe mycie - wtedy już się zaczynają protesty, chlapanie itd. Próbowałam robić na odwrót - najpierw mycie potem zabawa, ale bez zabawek to nawet się go nie da zmusić de wejścia do wanny. A siedzi w niej tak długo, aż całe paluszki ma pomarszczone.
NiebieskKoralik
mnie mama wyganiała mówiąc, że się rozpuszczę i spłynę odpływem:)
Misia80
Miki też bardzo lubi się kąpać i nie ma kąpieli bez Jego kaczuszki:)
KdaPl
Mati jak widzi wodę to aż się trzęsie....uwielbia kąpiele.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.