Menu

Kąpiel i mycie dziecka na wczasach.

Witam wszystkie mamy. Wczoraj teściowa zaproponowała mi że jak moja Julcia skończy w sierpniu roczek to pojedziemy na tydzień nad morzem. Będziemy mieszkać w wynajętym pokoju i tyle wiem. Ogólnie to pierwszy raz będę z małą jechać na wczasy i wszystko dla mnie będzie nowe i pewnie wiele rzeczy nie będę wiedziała, ale teraz pomyślałam sobie jak ja będę kąpać moją córeczkę wieczorem. U nas w domu ma swoją wanienkę która jest wstawiona do głębokiego brodzika i tak ją kąpiemy. Tam pewnie wanny nie będzie, a brodzik pewnie będzie płytki. Jak Wy mamusie rozwiązujecie problem wieczornej kąpieli swoich maluchów na wakacjach. Dodam że jedziemy tam na tydzień i mała boi się zmian jeżeli chodzi o kąpiel. Poradźcie coś. Z góry dzięki za odp.

sque
 735  7

Odpowiedzi

mala21
jeżeli jedziecie samochodem to może wezcie po prostu ze sobą wanienkę, miskę , albo nadmuchiwany basenik
sque
własnie będziemy jechać pociągiem a prysznica się boi, próbowałam ją do niego przyzwyczajać ale zawsze kończyło się to płaczem.
izkalepszy
my byliśmy nad morzem jak mała miała 8 miesięcy,na miejscu kupiliśmy nadmuchiwany mini basenik sprawdził się na plaży jak i w hotelu do kąpieli wieczornej malutkiej(kciuki)
sque
@izkalepszy a to był taki zwykły basenik jaki można kupić przy plaży czy jakiś specjalny dla dzieci z konkretnej firmy?
sque
aha, dzięki @monikasokol, właśnie zastanawiałam się jaki, wiecie jak to jest jak się pierwszy raz jedzie gdziekolwiek z dzieckiem, zwłaszcza że będę tylko ja, Julcia i teściowa, więc ona za bardzo to mi nie pomoże bo praktycznie pół roku wnuczki nie widziała, a tu taki pomysł nagle.
babooshka
proste, kupujesz taki mini basenik do kąpieli (na allegro,my akurat jak byliśmy nad morzem to kupiliśmy tam na straganie), jest dość głęboki i wkładasz do brodzika, nalewasz do niego wody i kapiesz dziecko:)(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.