Menu

kąpiel męża

Kochane powiedzcie mi jak wygląda kąpiel waszego męża. tzn co oni używają do kąpieli i czy używają tego zgodnie z przeznaczeniem. Ja ostatnio przeżyłam szok. Wchodze do łazienki a mój szanowny mężulek szykuje sobie kąpiel. patrze a on do wanny leje żel pod prysznic zamiast płynu do kąpieli. przymknęłam na to oko bo może mu się ten zapach bardziej podoba. w czasie jego długiej kąpieli wchodze do łazienki a on mi mówi ze ten zel co dostał od mojej siostry na gwiazdkę jakoś sie nie pieni. Ja się patrze a to jest żel tylko że do golenia. Posmialiśmy się troche i już miałam wychodzić a patrze on sięga po mój płyn go higieny intymnej. pytam się go po co mu to. A on chce włosy myc. mówie mu że to jest moje. A on stwierdzil że juz nie raz tym włosy mym. Normalnie masakra. pilnować go trzeba bardziej niż dziecka.
A jak wygląda kąpiel waszego męża.
Czy wasi mężowie

szyszunia102
 1303  26

Znajdź pytania na ten sam temat:

mąż kąpiel

Odpowiedzi

szyszunia102
sorki tego ostatniego zdania miało nie byc
Pineczka
Ale się uśmiałam(smiech)
betty
udanego masz męża(grins) może kup mu okulary bo niedowidzi (smiech)
Magdzik
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Mój mąż raczej zna przeznaczenie swoich kosmetyków, bo jest troszkę pedantem i ma swój kącik na półce w łazience... wie co, gdzie i do czego(grins) Za to, tak przy okazji, jak już mowa o tym, mój tatko kiedyś po umyciu zębów stwierdził, że ta pasta do zębów jakaś dziwna, bo się nie pieni... Okazało się, że zęby umył...kremem do golenia(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(smiech)(smiech)(smiech) A włosy też mył często żelem pod prysznic(grins)(grins)(smiech)(smiech)
aneta1262
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
ciekawe czy moj zna przeznaczenie swoich kosmetykow am nadzieje ze tak ....
xkasiulax
(smiech)(smiech) dobre (kciuki)
agaorto
o szok myć włosy płynem do higieny intymnej (smiech)(smiech)(smiech) dobry ten Twój mężuś :) mnie się wydaje, że mój używa wszystkiego tak jak trzeba :) w każdym razie nie zauważyłam nic podejrzanego a płynu do higieny intymnej nie ubywa (smiech)(smiech)(smiech)
Ninuka
(smiech)(smiech)
Dobry jest(smiech)
Moj rowniez zna przeznaczenie swoich kosmetykow nie ma ich duzo takie podstawowe zel do mycia twarzy krem krem po goleniu pianka zel do mycia ciala szampon hyba tyle(grins)
Ninuka
*wkurza mnie ta klawiatura ciagle gubie C jak pisze Chyba
Ninuka
*wkurza mnie ta klawiatura ciagle gubie C jak pisze Chyba
izolka
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
dzikakobieta
no dobre moj kiedys umyl zeby kremem do rak i mowi jeszcze do mnie co ja za swinstwo kupuje;)))(krejzolka)(krejzolka)
emiliab
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) Uśmiałam się do łez. Mam tylko jedno pytanie: Czym myje zęby?
Mój mąż używa kosmetyków zgodnie z przeznaczeniem i tylko swoich.
avilla1209
nie umie czytac??

moj maz uzywa wszystkiego jak trzeba!!!(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monique25
(smiech) he he dobre (grins)
mój wie co do czego a moze to dlatego ze mamy osobne pólki pod prysznicem (grins) moje kosmetyki osobno jeto osobno (grins)
szyszunia102
@emiliab zęby to akurat myje pastą do zębów i w tym jest strasznie wybredny bo tylko jedna pasta mu odpowiada, jak kupie inna to zle mu sie myje zęby. A co do płynów to on poprostu nie czyta co jest tam napisane. czytac potrafi - już to sprawdzałam. Półki to mamy osobne tylko na szafce obok umywalki i to używa zgodnie z przeznaczeniem. nawet twarz smaruje kremem do twarzy a ręce kremem do rąk. Najgorzej jest z tymi płynammi bo on uważa że wszystkie do tego samego służą
kaisaa4
(smiech)(smiech)(smiech)
mojego jeszcze na podobnych pomylkach nie przylapalam (grins)
mala21
co do żelu pod prysznic, sama często wlewam go do wanny, z chitów męża to tylko byle czym włosy myje, raz odżywką do włosów raz szamponem psa
mala21
szamponem psa bo akurat wczesniej psa kąpałam i nie schowałam bo zwykle na wannie nie stoi
tlolek
hahaha mój teściu też płyn do higieny używał jako szampon...a do teściowej co za szampon że się nie pieni(smiech)(smiech)(smiech)

mąż używa zgodnie z przeznaczeniem kosmetyków
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.