Menu

karmic piersia czy nie karmic....

planuje karmic piersia tylko przez pierwszy miesiac okolo... jak potem zrezygnowac? tzn bede musisla chyba ic do lekarza po jakies tabletki czy pokarm sam "przejdzie"? hmmm mysle ze do okolo konca pologu bede karmic piersia a potem mleczkiem 1

jolkka
 740  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta karmienie niemowląt

Odpowiedzi

Mandarinios
A czemu chcesz karmić tylko przez miesiąc?? Twój pokarm to najlepsze co możesz dać dziecku... Pokarm chociaż te pierwsze pół roku to bardzo ważne... Jest wiele mam, któe bardzo chciałby karmić piersią a nie mogą dlatego jeśli będziesz miała pokarm to niem lauszek skorzysta z tego co najlepsze :)
Mandarinios
tam miało być * niech maluszek* :)
Matina
Ja nie karmiłam i musiałam pójść do lekarza po tabletki.
malgosia
można brać tabletki na ustanie laktacji, albo po prostu ściagać sobie coraz mniej pokarmu,aż sam zaniknie. W obu przypadkach trzeba uważać,żeby do zastoju pokarmu nie zaszło. Popytaj się jeszcze po porodzie położnych co i jak.
Teraz się tym nie zamartwiaj, bo może zmienisz jeszcze zdanie, jeśli ci się spodoba karmienie piersią...
kasiaa
teraz myślisz że tylko miesiąc,ale jak zobaczysz jakie to wspaniałe uczucie kiedy jesteście tak blisko z Bąblem,nie będziesz chciała przestać :)
Kordelia
Nie zakładaj z góry,że będziesz karmić tylko miesiąc, bo może spodoba Ci się i będziesz karmiła dłużej. Twój pokarm to najlepsze co możesz ofiarować swojemu dziecku!:)
JUSTYLKA
a napisz proszę skąd ta decyzja?
Mandarinios
@Lidka to trochę egoistyczne ale to Twój wybór....
Kayah
Dlaczego nie chcesz karmić dłużej? (smutna) To jest najlepsza rzecz jaką możesz zapewnić swojemu dziecku w pierwszych miesiącach życia. Mandarynka ma rację spróbuj pokarmić chociaż przez pół roku. Zleci szybciutko a Twoje dziecko będzie miało wszystko co najlepsze (awve)
Mandarinios
ale można być też szczęśliwą mamą karmiąc malucha, mając piersipełne mleka i włożoną wkładkę do stanika, żeby melko nie ciekło na wszystkie strony... Twój wybór....
JUSTYLKA
a ja rozumiem lidkę, może nie popieram ale zdecydowanie rozumiem(kwiatek)
mammma
ja przestałam karmić też po miesiącu i przestawiłam małą na Bebiko1 (z przyczyn medycznych i ode mnie niezależnych). laktacja sama ustała w kilka dni. nie brałam żadnych leków anie też nie miałam zapalenia piersi i innych temu podobnych problemów. a pokarmu miałam dużo.
mala21
Ja tez nie chciałam karmic i kiarmiłam tylko dwa tygodnie. Karmienie mnie bolało, czułam się tym skrępowana, nie mogłam nigdzie się ruszyc itd. Z butelką i ja i maluch jestesmy szczesliwsi
mala21
dla mnie to wcale nie było przyjemne uczucie a krępujące
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.