Menu

Karmienie

Jak dlugo karmiłyście piersią i dlaczego przestałyście? Ciekawi mnie czy przestawałyście karmić piersią dla własnej wygody, czy dlatego, że zanikał pokarm?

johanna
 572  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

karmienie pierś

Odpowiedzi

boja
Ja karmiłam w sumie 9 miesięcy z hakiem i karmiłabym dalej ale już miałam coraz mniej pokarmu i mały domagał się więcej i przeszliśmy na mleko NAN 1 i powiem że w naszym przypadku to nie była wygoda wręcz utrudnienie bo mały nie umiał ciągną z butelki i podawałam łyżeczką dopiero po ukończeniu roczku nauczył się pic z niekapka z Aventa.
boja
I tak długo karmiłam jak na tak małe piersi hi hi hi ...wiem że rozmiar nie ma znaczenia ale byłam mile zaskoczona że karmiłam...
rozowa82
ja karmi lam Zuzie 4 miesiące a potem zaczęłąm je dokarmiac i to ona mnie odstawiła. chyba stwierdziła ze z butelki leci samo a z cycka trzeba ciągnąc... maluchy są cwane:)
kasia13_archiwum
Starsza corke karmila rok wylacznie piersia, tzn. nie podawalam nic oprocz piersi...
Odstawilam ja od piersi, bo musialam... nie ze wzgledu na zanik pokarmu...

Mlodsza karmilam 15 m-cy, z czego 7 bez dokarmialnia...
Odstawilam ja od piersi... bo w sumie sama sie odstawila...
KdaPl
mój synuś po 7 miesiącach karmienia piersią sam zrezygnował, próbowałam go przystawiać "na śpiocha", ale jak tylko poczuł cycusia to pluł, denerwował się i odwracał głowę
Misia80
Mikołaj ma 11 miesięcy i póki mam pokarm to jeszcze Go karmię
norbik
Huberta karmiłam 10 miesięcy i pokarm mi zanikł.natomiast Norbiego 22 miesiące i odstawiłam bo byłam ciągle zła i miewyspana.
marcela
Ja 2msc.bo malej to nie starczalo dokarmialam ja moim i nanem a pozniej juz tylko nan i nie zaluje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.