Menu

karmienie

Hej ja mam pytanie dotyczące karmienia. Obecnie karmie tylko piersią . Moja córa ma 2 miesiące i 8 dni. Ale od kilku dni zastanawiam sie nad tym by po kąpieli na noc podawać jej mleko modyfikowane, gdyż noce są nie do wytrzymania mała bardzo płacze i ssie często i długo. Mam wrażenie że w nocy sie nie najada, bo w dzień to niech je ile chce z piersi ale w nocy to męczy mnie i męża. Co myślicie o tym ? źle zrobie dając jej modyfikowane na noc ? jest szansa że to pomoże ?

Madzika
 445  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie sztuczne kamienie naturalne

Odpowiedzi

domka
Wybacz mnie co napiszę ,ale chyba mam do tego prawo .Chyba każdy ma prawo do napisania ,powiedzenia swojego zdania na pewien temat ;))Ja jestem przeciwniczką całkowitą by karmić dziecko piersią ...Karmić mlekiem odciągniętym tak ....Ale odciągniętym ...Jak piszesz to jest męczące nie wygodne ..Tak jak piszę nie lepiej odciągać i mieć przygotowane je w razie potrzeby ? Wygodniejsze by to było dla ciebie dziecka i męża .......
Majaaaaaa0000
Tak Magdalenko ... Może spróbuj odciągnąć z piersi na noc mleko i podać jej, mleko matki można, przetrzymywać w lodówce i potem podgrzać ,gdy jest głodna. są takie podgrzewacze do butelek ( teraz za grosze można kupić) przez kilka minut będzie gotowe:D Na razie spróbuj taką metodę, ja chciałam jak najdłużej karmić, ale nie wyszło . I od 3 miesiąca było modyfikowane tylko i wyłącznie.
veronas
zdecyduj sie albo piers albo modyfikowane
babooshka
mam podobne zdanie co @katia....(a czy dziecko traci na wadze że uważasz że się nie najada?)
Madzika
Nie widzę by przybierała ale czy traci nie wiem, we wtorek mam wizytę u pediatry wiec się dowiem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.