Menu

karmienie

Witajcie mam takie pytanie mój mały skończył 8 miesięcy i chciałam się zapytac czy moge podac mu prażone jabłka i powiedzcie mi czy moge podac takiemu dziecku sok z pomarancza ..bede bardzo wdzieczna za odpowiedzi

teresa23
 255  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie niemowlę

Odpowiedzi

amalka
Prażone jabłka w sensie mus jabłkowy, tak? Jak najbardziej możesz podać. Co zaś się tyczy soku pomarańczowego- wstrzymaj się. Powinno się ów wprowadzać po 10tym miesiącu.

Nawiasem mówiąc- każde Twoje pytanie dotyczy rozszerzania diety... Pamiętam Cię z pytania o kaszę. Weszłam na Twój profil dla pewności. Dostałaś od dziewczyn namiary, na stronki dotyczące żywienia dziecka. Czy to taki problem zerknąć i poczytać?
Elfka
Tak to jest Kasiu problem, a ludzie są leniwi jak to mówi mój mężuch i zadają pytania zamiast w poradnikach poszukać, wygooglować. Pewnie teraz wyjdzie, że marudzimy i nic nam nie pasuje bo fajnie, że pytania w ogóle się tu pojawiają i każdy może o wsio zapytać, ale jak już raz coś ktoś komuś poleca to warto sobie najpierw sprawdzić linki, wujka google itd. To jest taka ignorancja ludzka niestety. Porządek musi być-to mówiłam ja, naczelna wiedźma netmamy.
kama86
Jablka mozesz podac, z pomarancza sie wstrzymaj.
Cytrusy moga uczulac.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.