Menu

Karmienie maluszka a wyjście z domu.

Karmię piersią, maluszek ma 4 tygodnie, pokarmu wystarcza dla maluszka, ale jak chcę ściągnąć laktatorem na później - to już problem i to dość wielki.Nie mogę wyjść nawet na godzinkę, bo mały wciąż krzyczy jeść...Jak radziłyście sobie z tym ,,problemem", czy rozrabiałyście mleko modyfikowane, czy siedziałyście w domu?pozdrawiam.

Iwet28
 720  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie mleko wyjście

Odpowiedzi

johanna
Jak potrzebuję gdzieś wyjść to przed wyjściem karmię małą wtedy wiem, że jakiś czas mam dla siebie, bo jest najedzona. Ale to się bardzo rzadko zdarza. Jak musiałam coś pozałatwiać tylko wtedy zostawiałam ją z mamą i nie dłużej niż na godzinkę.
Pyzucha3
Jak szliśmy np.na wesele karmiłam synka tylko jedną piersią żeby do drugiej naleciało więcej bo też nie miałam za dużo pokarmu najlepiej to robić z rana w nocy karmić tylko jedną piersią,ja tak robiłam nawet tydzień przed wyjściem a pózniej mroziłam pokarm.
Pyzucha3
oczywiście ściągałam mleko laktatorem.
kasia13_archiwum
Moje dziewczyny tak jak u @niny nie akceptowaly butelki. Wiec albo karmilam i wychodzilam na te 2 godzinki, albo bralam dzieciaki ze soba.

@Pyzucha... z tego, co wiem, to wlasnie karmienie jedna piersia powoduje, ze jest mniej pokarmu. Jak sie chce wiecej miec to trzeba czesto dziecko przystawiac i do obydwu piersi. Czym czesciej przystawiasz, tym wiecej mleka nachodzi. Czym rzadziej tym mniej.
Popyt reguluje podaz... :)

Najlepiej jest jedna piers calkowicie oproznic i przystawic na chwile do drugiej. To pobudza rowniez druga piers do "pracy". Nastepne karmienie zaczynac od tej piersi, na ktore sie skonczylo i ja oproznic calkowicie i znow druga tylko na chwile.
sylwetka84
karmię moją małą przed wyjściem i wychodzę:) ale nie dłużej niż 3 godzinki!!! albo zabieram :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.