Menu

Karmienie noworodka mlekiem od krowy

Witam mam synka który ma 2 tygodnie i chcialam sie zapytać czy mogła bym mu na próbę podac mleko krowie pół na pół z woda.czekam na wasze odpowiedzi

teresa23
 385  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie noworodek mleko krowie

Odpowiedzi

Anemona
Synowi podałam krowie mleko po roku a córce po 6 miesiącu. To było krowie mleko a nie z kartonu czy butelki. Nie widziałam skutków ubocznych. Ale takiej maliznie bym nie dała .
jagoda30
Jeszcze nie,w dzisiejszych czasach jest masa alergii i krowie mleko dla tak malytkiego dziecka jest niewskazane.Jeśli nie możesz karmić sama poradź się lekarza jakie mleko kupić.JA krowie mleko zaczęłam dawać synowi kiedy skończył pół roku,córce nie pamiętam.
amalka
Pisałyśmy Ci już dziesiątki razy, w poprzednich pytaniach- idź z wątpliwościami do położnej środowiskowej lub pediatry!!! Nie pytaj o tak poważne sprawy na forum!!!

W żadnym wypadku nie podawaj dziecku mleka krowiego. Mleko krowie jest DLA CIELAKA! Podawaj maleństwu pierś lub kup mieszankę stosowną do wieku.

Z mlekiem krowim, kozim, owczym... dowolny, oraz jego przetworami się wstrzymaj.

Nie chcę być złośliwa, ale czasem...
Tuptolek
nie
Tuptolek
To, że kiedyś tak robili, nie znaczy, że było to dobre. Poza tym to co kiedyś krowa żarła ! a to co dziś żre ! to też się różni. Są mleka niedrogie dla dzieci, przynajmniej przez jakiś czas, aż się dziecku układ pokarmowy przyzwyczai do tego świata można kupować w sklepie.
Tuptolek
Ja kupowałam najdroższe jakie było ( innego wyjścia nie było ), a z tych bidnych raczej jestem. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
kama86
Nigdy nie podała bym tak małemu dziecku mleka krowiego.
Mleko krowie można podawać dopiero od 3 roku.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.