Menu

karmienie piersią

Powiedzcie czy ja zwariowałam czy wszyscy wokół mnie!już mam dosyć dobrych rad co robić aby karmić piersią a nie mam pokarmu!!!!!przystawiam.pije niemiłe herbatki i tylko się stresuje!poratujcie mnie chociaz psychicznie!

EVIKA
 863  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie pokarm

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Jezeli cie to tak stresuje, ale masz jeszcze choc troche pokarmu, to moze poprobuj z dokarmianiem. Piers i potem butla. Tak zeby dziecko sie najadlo. Nie warto sie az tak stresowac... A jesli powoli zaniknie ci calkiem mleko to przejdziesz calkiem na butle.
Sama karmilam swoje cory piersia... ale przeciez jest wiele mam, ktore z roznych wzgledow nie moga i to nie czyni je gorszymi matkami... Zestresowana i nieszczesliwa matka tez nie jest najlepsza... Dlatego jak nie idzie to daj se na luz... i nie sluchaj przemadrzalskich.
Matina
Brawo Kasia13. Tak mnie wkurzały te dobre rady i te nagonki na matki karmiące butelką, że do dziś mam uraz. Od początku karmiłam córkę butelką i w niczym nie różni sie od swoich rówieśników karmionych piersią.
krasna1
musisz ściągać pokarm to pobudzi laktację
i jak najczęściej przystawiaj dziecko do piersi
ponoć jest coś takiego jak kryzys w 3 i 6 tygodniu po porodzie a potem w 3 miesiącu
chodzi o ilość pokarmu bo ponoć jest mała,ale ponoć też to mija tylko trzeba stosować się do rad ,które napisałam wyżej
krasna1
aha i nie wymądrzam się tylko przekazuje to przed czym ostrzegała mnie pediatra
SCOFI
dziewczyny ja Was popieram,mój pierwszy syn od samego początku był na butelce bo niemiałam pokarmu i bardzo ładnie przybierał na wadze,i przez 1 rok życia ani razu nie był chory,no oczywiście poza skazą jaka miał ale od początku był na nutramigenie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.